Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ha igazoltan kint élek Angliáb...

Ha igazoltan kint élek Angliában két éve, abból származik valamilyen előnyöm a vízumkérelemnél?

Figyelt kérdés
Tanulói vízumról van szó. :)
2011. jún. 5. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hova kell a vízum? Egyébként az, h itt laksz sokat nem jelent. Jelentősége akkor van, ha állampolgárrá válsz.
2011. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ausztráliába készülünk egy barátommal egyetemre. :)
2011. jún. 5. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó nektek! Elvileg nehéz bejutni Ausztráliába, de én nem tudok sokat róla. A nyelvtudás miatt jelenthet előnyt az angliai tartózkodás, de a többit nem tudom biztosan.
2011. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Inkább az anyagi része húzós. :( Már 2 éve dolgozunk Angliában, és mostanra sikerült annyit összespórolni, hogy nyugodt szívvel bele merjünk vágni a dolgokba.

Szóval tényleg jó nekünk, de elég kemény volt az út idáig. :)

2011. jún. 5. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább bele se írd és meg se említsd, hogy 2 évig éltetek Angliában. Félnek attól, hogy kint akarsz maradni...

Ha tanulóvízummal mész ki, akkor a vízumigénylő kisérőlevélbe írd bele, hogy Magyarországon a munkaerőpiacon nagyon nagy előnyt jelent, ha angol anyanyelvű országban tanultál. És a kint megszerzett tudásodat magyarországon (írd majd azt, hogy itthon) vezető pozícióban fogod tudni kamatoztatni!

Írd magyarúl a levelet...

Nekem ez bejött, 1 hét alatt megkaptam :)

2011. jún. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Grimmpeace válasza:
Az ausztrál vízum megszerzése tud az egyik leg neccesebb lenni. Nézegess szét erősen a nagykövetségük honlapján, ott meglelheted azt a 'listát",hogy kinek milyen esélyei vannak a kijutásra, ugyanis ők egy pontrendszer alapján működnek. Minél több a pontod, annál inkább mehetsz. De pl a fiatal, nőtlen, szakmával rendelkező esélyes is meg nem is. Ha a szakmád hiányszakma éppen, akkor tuti befutó vagy. És itt nem az űrhajósra kell gondolni, tavaly pl végig az asztalos volt a befutó, sokan 30-40+ mentek akkor ki^^
2011. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen tudjuk, hogy necces, de optimisták vagyunk.^^ Jó korban vagyunk, én vegyésztechnikus vagyok, a barátom geológus, úgyhogy elvileg jók az esélyek. :)
2011. jún. 19. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!