Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Sydney vs. Perth vs. Adeleide...

Sydney vs. Perth vs. Adeleide vs. Canberra vs. Brisbane vs. Melbourne?

Figyelt kérdés

Ausztrália 6 legjelentősebb nagyvárosa , azt szeretném tudni hogy kiköltözés letelepedés szempontjából melyik a legideálisabb?

Én nagyon sokat keresgéltem és arra jutottam hogy ezek közül Sydney a legjobb.

Melbourne túl déli hideg , hasonló éghajlatú mint Magyarország viszont nagyon sokoldalú.

Perthről nemtudok sokat ugy ahogy Adeleideról és Canberráról se.

Brisbane valamivel melegebb mint Sydney viszont az áradások miatt nem mennék oda?

Tehát akkor a 6 közül melyik a legideálisabb kiköltözésre?

Köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 9. 12:15
 1/7 anonim válasza:
73%
Nekem 3 ismerősöm kiköltözött. 2 Melbournbe, az utolsó meg először Melbournebe és Sydney között gondolkozott, de végül ő is Melbournebe kapott állást és most oda költözött ő is.
2011. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Szia. En Melbourneben elek. Brisbane, Adelaide,Perth nekem tul meleg. Sydneyt vagy Melbournet ajanlanam. Itt azert nem olyan hideg am az ido mint Mo-on. Telen nappal altalaban 12-18 fok van... tehat kozel sincsenek minuszok, nyaron 32-38 kozott van altalaban, de 40 fole is eleg sokszor felmegy...na ezt mar nem szeretem. Mondjuk gondolkodunk hogy Perth-be menjuk, csak hat a meleg...

remelem segitettem kicsit :)

2011. nov. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
En brisbane-ben illetve mar Gold Coaston elek. A nyar teny, hogy meleg, de Brisbane elheto, es az aradas, ami tavaly ilyenkor volt nem jellemzo. Iden abszolut semmi gond nincs. Melbourne gyonyoru, engem is az idojaras nem vonz oda, nagyon kiszamithatatlan.
2012. jan. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
44%
Szerintem, ha komolyan veszed a kitelepülésedet akkor ezeket régen vágod. Ez legyen a legkevesebb gondod. Ha megkaptad a PR-t. Utána ráérsz ezeken gondolkozni...
2012. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 H1 válasza:

Brisbane a legjobb!

Áradások?

74-ben volt egy meg tavaly.

A kettő között attól féltek hogy kiszáradnak és nem lesz mit inni!


...no meg Sydney is király!

2012. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Ez az én személyes véleményem:

perth:nagyon el van szigetelve mindentől a legközelebbi 100000-nél nagyobb fős város kb.:2300km-re van innen.Ez engem eléggé zavarna.

Adeleide:Szerintem ez a hely semmi különös. Nincs benne semmi extra.

Canberra:Ahhoz képest hogy ez Ausztrália fővárosa 400000-en élnek itt ami szerintem kevés. gazdasági szempontból sem a legjobb.(de persze abszolút nem rossz)

Melbourne:Mint azt a kérdező is írta relatív hideg van ott (de közel sem annyira mint itt)és abban sincs semmi különös.

Brisbane:Na szerintem ez egy nagyon szép hely(az egyik esélyes ahova kimennék)igazi kis paradicsom minden megtalálható ott.

Sydney:Ez is egy nagyon szép hely(ez is az egyik esélyes)itt is ugyanúgy megtalálható minden. Ausztrália legnagyobb és egyben legnépesebb országa. Gazdasági szempontból is a legjobb.

Szerintem Sydney és Brisbane a legjobb hely Ausztráliában.

A kettő közöl nem nagyon tudok dönteni.

De ez csak az én személyes véleményem.

Kérem hogy aki másképp gondolja NE kössön belém mert ez SZUBJEKTÍV.

2014. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gold Coast is király város :)
2017. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!