Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Repülés Au-ba? Átszállásnál...

Repülés Au-ba? Átszállásnál újra be kell csekkolni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy megyek Ausztráliába, Bécsből Melbourne-be. Nem is ez a lényeg. Az átszállás Dohában van. Egy légitársasággal repülök (Qatar Airways), ki kell majd jönnöm a tranzitváróból, felvenni a csomagjaimat, vagy maradhatok, és a csomagjaimat egyből irányítják, és én is mehetek sorban állás nélkül?

2012. jan. 4. 21:38
 1/6 bánomisén ***** válasza:
Átszálláskor a tranzitban maradsz, nem kell onnan kijönni, nem is engednének. A csomagjaidat csak Melbourne-ben látod majd viszont, Dohában átrakják őket majd egyik gépről a másikra. Neked csak annyi lesz a dolgod, hogy Budapesten becsekkolsz, Dohában átszállsz a Melbourne-i gépre, aztán leszállás után felveszed a csomagjaidat.
2012. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ
2012. jan. 4. 22:01
 3/6 Antimod ***** válasza:
Ilyen esetben nem számít, hogy egy légitársasággal repülsz vagy sem. A lényeg, hogy ne tegyél a feladott poggyászodba kritikusan fontos dolgokat, ha azokat egyébként felvihetnéd a gépre, nekem tűnt már el csomagom (igaz, szerencsére később meglett).
2012. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha úgy mennék, hogy pl.: Londonba a Gatwick reptérre érkeznék, es a Heathrow-ról indulnék, akkor kicsekk, át a Heathrow-re, ott becsekk...?
2012. jan. 8. 16:18
 5/6 A kérdező kommentje:
.. egyébként azért kérdezem ezt, mert még soha sem repültem átszállással.
2012. jan. 8. 16:18
 6/6 Antimod ***** válasza:

"Londonba a Gatwick reptérre érkeznék, es a Heathrow-ról indulnék"


Az elég nagy szívás, de elég sok transzfer járat van a kettő között. Ebben az esetben nem hiszem, hogy megúszható a ki-be csekkolás.

2012. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!