Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliának miért van ilyen...

Ausztráliának miért van ilyen szigorú pontrendszere?

Figyelt kérdés
Úgy értem miért vigyáz annyira,hogy csak magasan képzett és a nyelvet jól beszélő emberek kerüljenek oda?
2012. márc. 18. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, hogy ne a selejt menjen ki, hanem az, aki valóban dolgozni fog és hasznot hoz az országnak! Vagy miért? Szerinted pl. Anglia mennyivel jobb? Oda mindenkit beengednek és nézd meg az ország állapotát! És nézd meg Ausztráliát! Ég és föld.
2012. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Igen, azért szűrik meg a bevándorlókat, hogy lehetőleg utána ne eltartani kelljen őket, hanem képesek legyenek saját munkájukból is megélni.


Ha képzetlen, nyelvet nem beszélő embereket engednének be, azok nem nagyon találnának munkát, tehát segélyezni, vagy egyéb módon eltartani kellene őket. Ezt nyilván nem akarják, tehát a legegyszerűbb, ha megválogatják, hogy ki telepedhet le náluk.


Igaza van az elsőnek, meg is látszik az ország színvonalán.


Pedro

2012. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

AZ USA-nak is szigorú de Ausztráliának nagyon.Ez azért van mert ők megtehetik hogy szelektáljanak és csak a legjobbakat engedjék letelepedni a földjükre ,azokat akik átmennek a szűrőn.Meg szeretik a társadalmukat okos emberekből építeni.


Gondolkodj.Ha te lennél az ország vezetője te is kiszelektálnád , hogy csak a tehetséges , jól képzett emberek telepedjenek le, és ne olyan akit segélyezni kell állandóan meg nem akar dolgozni.

2012. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,értem,hogy mi a lényeg,de Ausztrália csak kb 20 millió lakossal rendelkezik,egy csomó terület van még felfedezetlenül,oda még jöhetnének páran.Nem tudnák esetleg kirakni a selejtet a dzsungelbe,ha majd nem akarnak dolgozni?Az is egy megoldás.
2012. márc. 18. 23:38
 5/7 A kérdező kommentje:
A megoldást már úgy értem,hogy úgy is "tisztán" lehetne tartani az országot.Akkor már önszántukból se jönnének oda műveletlen emberek mert tudnák mi vár rájuk.
2012. márc. 18. 23:40
 6/7 anonim válasza:
Nem szemetelik tele az erdőket:D Am nem tudom, érdekes felvetés.
2012. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hat azert nem minden bevandorlo ertekes es hasznos az orszga szamara, mert a menekultek akik hajon jonnek Indonesia-bol azok mindnnek mondhato de hasznosnak nem. Jelenleg csak koltseg! Es ez is meglatszik az orszagon.
2012. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!