Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Mit tudtok Perth-ről milyen...

Mit tudtok Perth-ről milyen város?

Figyelt kérdés
Könnyebb munkát találni mint a keletioldalon lévő városokban, milyenek az emberek, stb. ?

2012. máj. 10. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
A skóciai vagy az ausztrál?
2012. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az Ausztrál
2012. máj. 12. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát úgy hallottam, hogy nagyon keresik az európai, angolul szinte tökéletesen beszélő munkaerőt. Nagyon sok kínai meg indonéz meg nem is tudom ellepik ausztráliát, és ez már kezd náluk feltűnő lenni.
2012. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem Perth az álmom,d e kénytelen leszek Sydney-vel kezdeni. :D Sydney dugig van giga méretű csótányokkal, amint lehetőségem lesz, menekülök! :D
2013. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szep? Igen ...egy hatalmas teruleten fekszik el az Indiai ocean parjanal... ha keresztul akarsz kocsikazni konnyen megteszel akar az eszaki resztol a deli ig akar 100 km ert is a nepesseg viszont nincsen aranyban a terulettel.
2013. jan. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!