Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Lehetek ausztrál állampolgár?...

Dinco kérdése:

Lehetek ausztrál állampolgár? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval... Édesanyám már jó sok éve kint él ausztráliában és azt szeretném megtudni, hogyha kimennék én is akkor ezuttal én is megkapnám az állampolgárságot?? Előre is köszömöm a válaszokat. /Nem biztos hogy jó helyre irtam a kérdést/

2012. máj. 14. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 leszek nyáron
2012. máj. 15. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól értelmeztem, hogy anyukád már állampolgár?

a hivatalos leírásból én azt szűrtem le, hogy csak akkor kaphatnál automatikusan állampolgárságot, ha Ausztráliában születtél (ausztrál állampolgár gyerekeként).

Szerintem anyukád miatt kaphatsz bevándorlói vízumot, utána pedig valahány év múlva folyamodhatsz az állampolgárságért. De ezt nem tudom pontosan hogy van, ha valaki esetleg jobban ismeri a dolgokat javítson ki.

Egyébként ezen az oldalon olvasgathatsz erről információkat: [link]

2012. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vegyél feleségül ausztrál áp. nőt. Az nem megoldás?
2012. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mielott 18-at toltened anyukad vegyen a gyamsaga ala. Akkor kaphatsz hivatalosan letelepedesit. 18 eves korod utan nehezebb hisz nagykorunak szamitasz es vegig kell menned a bevandorlasi proceduran ami nem konnyu. csak enyhitest kapsz h koezeli hozzatartozod itt lakik, de nem felmentest. ez alatt ertve meg kell felelned a letelepedesi visa rendszerenek.
2012. júl. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!