Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Milyen hely Ausztrália (ország)?

Milyen hely Ausztrália (ország)?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2012. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
56%

www.google.com kerese: Ausztralia

www.wikipedia.org

2012. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Meleg!
2012. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
60%
ország? :O
2012. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem minden resze meleg. Melbourne nem mondhato melegnek telen.... 12 fok van jelenleg.
2012. júl. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
56%
Ausztrália nem ország, te. Nemzetközösség. zászlajában megtalálhatod az angolokét. Monarchia. Commonwealth of Australia, hivatalosan, angolul. Amúgy jó ország, nagyszerű, szép időjárás, nyugodalom, élhetőség, közbiztonság, mindenben az élen van világszinten, bármilyen mérést, statisztikát olvasol. galambok helyett papagájok énekelnek, szelídek a kenguruk, koalák, delfinek. igazi hátrány csak 1 van: repülő képes óriás csótányok! Dögivel, imádják a meleget. (Melbourne hidegebb, ott alig.)
2013. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó a közbiztonság, van meleg, hideg hely, gyönyörü szép természeti adottságok, hatalmas zsúfolt városok, csendes falvak, sivatag, esöerdö, hó, és közel van Új Zéland is, Amit ráadásul a legszebb országnak emlegetnek. Meg a második legmegélhetöbb ország Norvégia után. Nekem Ausztrália és Új Zéland a kedvencem, remélem majd kijutok oda, és leélhetem ott az egész életem.
2017. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!