Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Volt már valaki nászúton Bora...

Volt már valaki nászúton Bora Borán?

Figyelt kérdés

Azért írtam Ausztrália témakörbe, mert úgy tudom, arrafelé van.


Nemrég kitaláltam, hogy életem vágya oda menni majd nászútra. Persze esküvőm majd max 5 év múlva lesz, még fiatalok vagyunk, de ha eljön az ideje, akkor oda mennénk. Milyen élményeitek voltak ott? Tényleg a világ legszebb helye? Mondjuk már a képek is ezt bizonyítják. És mennyibe került az egész? A repülővel, a szállással és a programokkal együtt? Hogy hoztátok össze rá a pénzt? Szerintetek már most el kéne kezdeni gyűjteni rá, vagy elég majd akkor ha már eljegyeztük egymást?

Mindenre kíváncsi vagyok, írjatok sokat! :)



2012. júl. 1. 12:35
 1/8 anonim válasza:

[link]


amúgy én is valami hasonló helyre indulnék! :) csak azok az ááárak. :) persze a szálláson lehet csökkenteni, ha kevésbé "luxus" :)

2012. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
előző vagyok, én 1 000 000 ft körül számolnám/fő
2012. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Még az is elképzelhető, hogy pont akkor nyerek egy céges nyaralást, de persze ez csak álmodozás.

Pont ezt az utazási irodát néztem én is, egész jó. Az árak őszintén megmondom, azért nem érdekelnek, mert elég szép jövőnek ígérkezünk, meg elég jó jövedelemnek, és mire összeházasodunk, szeretném, hogy passzív jövedelmem legyen, hogy aztán jöhessen a gyerek, és addigra ne kelljen dolgoznom.

Azért kérdeztem, mennyibe kerülhet, hogy lássam, mikor kezdjünk el gyűjtögetni rá. Szerintem egy ilyen életre szóló élmény minden pénzt megér! És biztos hogy nem bánnánk meg!

2012. júl. 1. 13:08
 4/8 anonim válasza:
Én is így gondolom! Szép nászutat nektek! :)
2012. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de azért még messze van. Csak 19 éves vagyok, majd olyan 2-3 év múlva szeretném, ezt meg is beszéltük a párommal, meg persze legyen végre bebiztosítva az anyagi háttér. Csak tényleg vajon mennyibe kerülhet ez összesen?
2012. júl. 1. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Az expedia.com -on utana tudsz nezni a repjegyeknek. Eloszor el kell repulni Papeete-be (Tahiti), es onnan egy kisebb geppel Bora Borara. Mivel este nem indulnak ezek a gepek es a nemzetkozi jarat valszeg este fog befutni Papeete-be, igy az ottani szallasra is kolteni kell.


B.Boran szallodai szobak olyan 200ezer forintnal kezdodnek per ej. En kivanom hogy osszejojjon, de ahogy elnezem a magyarorszagi emberek anyagi helyzetet, ha most elkezdenel gyujteni sem biztos, hogy megerne annyi penzt kiadnotok csak egy naszutra. Persze ha a 'fullon vagyunk' retegbe tartoztok es Mercedest is a szine es nem az ara alapjan valasztotok, akkor meg mindegy mennyibe kerul, nem? :)

2012. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát perpillanat nagyon rosszul állunk anyagilag, mert csak most kezdtünk el dolgozni, viszont mindketten vállalkozók vagyunk, tehát tervek szerint 5 év múlva zsebből ki kell tudjuk fizetni. Ha minden jól megy.
2012. júl. 3. 17:29
 8/8 anonim válasza:
Bora bora egyébként Tahitihez tartozik (valahol Ausztrália és Dél-Amerika között a Csendes -óceánon-> francia polinézia)
2012. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!