Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ha repülővel utazok el akkor...

Ha repülővel utazok el akkor autót tudok vinni?

Figyelt kérdés
szóval hogy lehet repülővel kocsit vinni?
2012. aug. 3. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Egy egész vasúti szerelvényt is vitethetsz, de nem a menetrend szerinti járattal. Illetve ökörséget írok. Ha a méretei is súlya megfelelő, akkor igen. Szóval pedálosat simán.

Nem egyszerűbb ott bérelni? Olcsóbbnak biztosan olcsóbb, s jobb kormányos is.

2012. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja csak én odaköltözök szóval necces bérelni ha van
2012. aug. 3. 23:19
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Személyszállító gépen fizikai képtelenség autót vinni. Nem úgy van kialakítva a csomagtár.

Gépjárműveket katonai szállítógéppel lehet csak vinni.

2012. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Neked lehet!

Kösd utána.

2012. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ja még egy kérdés. mennyi idő Bécs-ből Cairns-be a repülés?
2012. aug. 3. 23:28
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

Az ilyet rá lehet bízni cégekre, hogy trailerrel hozzák utánad. Ez sokkal olcsóbb, mint repültetni (habár ez is elég drága).

Ha pedig tengeren túlra készülsz, akkor az ilyet hajókon, konténerekben szokták vinni.

A lényeg az, hogy ha rövid távon érdemesebb kocsit bérelni, hosszú távon pedig inkább add be egy autókereskedésbe (majd eladják valamikor), és majd ott veszel egy másikat. Az utóbbi persze akkor értelmes döntés, ha nem valami egyedi járgányról van szó.

2012. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Ez így nyilván butaság, de több cég kalkulátorát megnéztem. kb. 18 ezer kilométert alapul véve 2,5 millió forint lenne szárazföldön.
2012. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Valaki a vilagbol válasza:
Menj kocsival. :)
2012. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
nem eri meg kihozni. Cairns-be keszulsz, nalunk az auto masik oldalaban van a kormany, es at kell szereltetned h megfeleljen az ausztral kozlekedesi szablyoknak, addig nem is tudnad hasznalni. Hajon tudod csak lehajoztatni kb 3 honap. Olcsobban jarsz ha eladod amid van es itt veszel egy masikat.
2012. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Jonel válasza:
Én is azon a véleményen vagyok, hogy add el, majd ott veszel másikat... Ha meg hazaköltözöl, ugyan ez csak visszafelé. Jó utat, sok szerencsét!
2012. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!