Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztrál meghívót kaptam...

Ausztrál meghívót kaptam rokontól. Mi a további teendőm? Milyen papírok szükségesek még?

Figyelt kérdés
Ausztral nagykövetségre kell mennem?Mit vigyek magammal még a meghívón kívűl? Ha így jutottál ki te is írj légyszi.

2013. jún. 25. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendelj repjegyet, a követségen igényelj vízumot, a hozzávaló igazolásokat szerezd be, mindent megtalálsz a neten, hogy mire lesz szükséged.
2013. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Repjegyet nem akkor kell ha már megadták a vízumot? tényleg csak Bécsben foglalkoznak velem? Hívtam a M.o lévő követtséget és oda küldenek.
2013. jún. 26. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Komolyan ennyire nehéz ez :)?

Természetes, hogy előbb kell a repjegy, mert ők szeretnék tudni, hogy mikor utazol és van-e visszaútra szóló jegyed.

Ha sima turista vízumot szeretnél, akkor nem kell Bécsbe menni, elektromos úton tudod igényelni. Ha tovább szeretnél maradni vagy munkát keresni, akkor kell Bécsbe menni intézni vízumot.

2013. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Mostmár megértettem. Előszőr utazok persze hogy tudatlan vagyok.Másodjára már simán megy majd.
2013. jún. 26. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Én is most megyek először mégis mindent pillanatok alatt megtaláltam a neten.

Nem szeretnék kötekedni, de jóval több hasznos infót tudsz szerezni ha kicsit magad is keresgélsz, itt kicsit nehéz leírni a minden infót, plusz ha ilyen kevés infónk van az utazásodról, akkor igazából nem is nagyon tudunk hasznosan segíteni.

2013. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!