Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztrál turista vízum online...

Ausztrál turista vízum online kérelem. Elakadtam egy lépésnél, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Az "Additional personal details"-résznél vagyok 50%-nál és van egy ilyen rész, hogy:


Do you have family unit members who live outside of Australia who will not be travelling with you to Australia?

YES or NO

(If yes, enter details of their name, age and relationship to you.)


The term family unit members includes your:


spouse

de facto partner

fiancé

dependent children of you or your partner.


It also includes your non-immediate family members, and the 'step' equivalents of these, including:


parents

siblings

aunts

uncles

nephews

nieces

grandparents.

-----------------------------------

Mit is kér itt pontosan? Minden családtagomat, akik NEM utaznak velem Ausztráliába? Egyedül megyek, akkor most soroljam fel a teljes élő családfát, méghozzá névvel, korral és kapcsolattal?


--------------

Másik kérdés:

- Az "Evidence of funds" résznél mit jelöljek be? Saját magam finanszírozom a tartózkodásom, vagy a szüleim? Szüleimtől kapom a pénzt. Készpénzt, tehát nem tudom hogy mutassak be bankszámlát, ha esetleg kérnék. Három napot töltök mindössze Ausztráliában turistaként, majd onnan utaznék tovább egy másik országba.


2014. febr. 5. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne ha esetleg megtanulnál angolul?
2014. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te nagyon buta válaszoló vagy. :(
2014. febr. 5. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Csodálkozom, hogy Te ilyen hosszú szövegekbe botlasz. Nehogy valami más vízum-féleségbe botlottál volna, mert bizony van vagy tíz féle belőlük.

Angolul én sem tudok és azon a címen, amin én kértem interneten a turista vízumot, ott szimpla volt és ingyenes (tehát nem egy ottani turistairodát kérsz fel közvetíteni, hanem Te fordulsz direkt az ausztrál hatóságokhoz). Itt a cím:

[link]


Kellemes utazást kívánok.

2014. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a vízum, emlékszem én is ezekre a kérdésekre. Az elsőnél én felsoroltam mindenkit. A másiknál meg írd le ugyanezt amit fent írtál.. Három napra necces a dolog, nem lenne egyszerűbb a tranzít vízum?
2014. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!