Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliába vízumot hogyan...

Ausztráliába vízumot hogyan tudok igényelni?

Figyelt kérdés

Working holiday vízumot hogyan lehet legkönnyebben igényelni?

Mik a lépések, ha szeretne valaki itthonról kimenni dolgozni?

Már elég sok infót olvastam erről, de szeretném, ha kicsit tisztábban átláthatóvá válna.

Szóval hogyha tudna olyasvalaki segíteni, aki kint van/volt, és tisztában van ezeknek a részleteivel amit megosztana, azért nagyon hálás lennék :)

Köszönöm!!



2014. márc. 30. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Working holiday-t sehogy, mivel magyar állampolgároknak nem adnak.
2014. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan dokst olvastal rola akkor tudod h working holiday vízumot magyarok nem kapnak.
2014. márc. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, és akkor mit igen? Többek közt ezért tettem fel a kérdést, hogy ilyeneket megtudjak...
2014. márc. 31. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb a tanulói vízum, ezzel heti 20 órában dolgozhatsz, viszont valamilyen tanfolyamra/iskolába kell járni.


A munkavállalói vízumoknál sok mindennek kell megfelelni és sok időbe telik megszerezni.


Persze egy csomó pénz kell mindkét megoldáshoz.


De ezeket már többször kifejtettem itt bővebben, csak rá kéne keresni...

2014. ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Rákerestem, és az oldalt is megnéztem, amit küldtetek.

Találtam egy olyan választ, ami felkeltette az érdeklődésem, csak arra nagyon konkrétum nem érkezett válaszként: mi van akkor, ha valaki aupairnek megy ki? Akkor az munkának minősül? Abban az esetben is bizonyítani kell, hogy a fennálló időben el tudom magam tartani? Mert ugye akkor nem én tartom el magam, és ez hivatalosan nem is nagyon munka, nem?

Tényleg bocsi, ha hülye kérdéseim vannak, dolgoztam már több helyen külföldön, de ott nem ilyen szigorúak a feltételek.

Előre is köszönök minden segítő választ:))

2014. ápr. 1. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Önkéntes munkát vállalhatsz a turista vízummal.


"Australia allow holders of tourist visas to volunteer in schemes which provide accommodation and meals. This is permitted, provided it is not the main reason for visiting the country, and provided the work is an incidental activity on an otherwise holiday trip."

2014. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!