Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Tudna olyan ember segíteni...

Lion45 kérdése:

Tudna olyan ember segíteni nekem aki már járt az Usában és Ausztráliában? Ugyanis szeretnék elutazni ezekre a helyekre a közeljövőben

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ausztráliában már jártam. Ha turista vagy, elég neten igyénylni a vízumot. Kb. egy hétre rá megkapod ha minden ok. (ha nem magyar állampolgár vagy akkor lehet, hogy még gyorsabban, a párom pl. finn ő automatikusan megkapta).

Repjegyet a momondo.com oldalról vettük. Akkor a Cathay Pacific volt az olcsó, az ausztrál ismerőseim most nyár elején utaztak ők az Emiratest váasztották, az volt a legolcsóbb és nagyon dicsérték. Az ország nagy javaslom, hogy min. 3 hétre menj, de az se lesz sok mindenre elég.

2014. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm

És mennyi az esélye annak hogy egy nagyobb városban találkoznék valami mérges pókkal vagy kígyóval?

2014. jún. 11. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem találkoztam egyikkel sem. Városon kívűl volt olyan, hogy ki volt rakva a figyelem kígyók lehetnek tábla, de egyett sem láttam. Út szélén kengurukat igen, meg rágcsálokat, de bogarakat, kígyót, pókot nem.

Mi voltunk olyan szálláson is, ahol ki volt írva, hogy a bungalókhoz veztő utakon kígyók lehetnek na az para volt, de nem láttunk szerencsére. Ez viszont nem városban volt hanem a természetvédelmi területen. Én Melbourneben és Sydneyben voltam ott max. érdekes madarak vannak. Más városokról nem tudok infot. (Egy jó tanács, ha közklotyira mész, azért előbb nézz körül..)

2014. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És amugy szép város Sydney és Melbourne?

És mennyibe kerül egy ilyen út?

1 millió?

2014. jún. 11. 20:06
 5/8 goaus ***** válasza:
Szia! Voltam mindkettőben. USA kijöhet egymillióból, Ausztrália kizárt. Most 600 ezer emiratessel egy oda-vissza, plusz illetékek. Utazás nem olcsó kinn, szállás főleg. Mondjuk ez függ attól mennyi időre mész, de 3 hét sem mindenre elég. Az alatt nem éri meg szerintem, mindkét ország hatalmas, és gyönyörű, rengeteg látványosság van. Mondjuk így utólag én személ szerint a keleti partot kihagynám usában, az nem érte meg az egy hetet, dél, meg nyugat jó.
2014. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha csak egy várost akarok megnézni az Usaban az is egymillióba kerül?
2014. jún. 12. 21:30
 7/8 anonim válasza:
Én nem.
2014. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy várost nézel meg, attól a repülőjegy még ugyanannyiba fog kerülni mintha egy hónapra mész. guglizd ki mennyi most a jegy, plusz szállás, plusz kaja plusz programok(belépők stb). Ausztráliába drágább eljutni, kissé távolabb van.
2014. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!