Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Most akkor hogy is van ez?...

Most akkor hogy is van ez? (lent).

Figyelt kérdés

Már teljesen össze vagyok zavarodva, mindenféléket hallotam, meg olvastam. Hogy is van ez az Ausztráliai vízum és társai?

Örülnék ha valaki részletesen le tudna írni mindent, és minden részletet! Nem utolsó sorban érdekelne az állampolgárság is!



2016. jan. 3. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Itt utána tudsz nézni a hivatalos dolgoknak.

2016. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdéseidet írd össze, és fáradj be az ausztrál nagykövetségre, ott biztos készséggel fognak tudni segíteni, és biztos nem lesz hülyeség, amit mondanak. Én ezt tudom ajánlani, vagy legalábbis én ezt tenném.
2016. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hivatalos oldalt kell elolvasni, ott minden le van írva.

[link]

Vagy amit a többiek írtak az is jó.

2016. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, én is azt tudom tanácsolni, hogy hivatalos oldalakon olvass el mindent és kérd egy bevándorlási ügynök segítségét. Ugyanis aki Ausztráliából próbál tanácsot adni (ő ugye valószínűleg már tudja hogy működik) azt elég rendesen megbüntetik, mi itt Magyarországon meg szintén csak annyit tudunk elmondani, amit innen-onnan hallottunk/olvastunk.
2016. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm! Ment mindenkinek a zöld like :)
2016. jan. 6. 21:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!