Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Akik már jártak Ausztráliában,...

Akik már jártak Ausztráliában, tudnátok pár dologra válaszolni?

Figyelt kérdés

-Kb hány átszállásra számíthatok?

-A repülőjegy kb oda vissza , vízummal együtt mennyiből jönne ki?

-Milyen légitársaságokkal voltál? Mely országokban szálltál át?


Tudom, ezek sok mindentől függnek, éppen ezért kérem azok válaszoljanak, akik már voltak ott. (Túrista vízumot szeretnék , a legrövidebbet, ami 3 hónapra szól azt hiszem.)

És Melbournebe mennék.

Köszi:)



2018. okt. 20. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha olcsón akarsz menni akkor 2-3 átszállás, ha kicsit drágábban is oké akkor 1 átszállás.

350-ből ki lehet hozni.

Azzal mentem mindig ami épp olcsó volt 1 átszállásal, nem horror csatlakozási időkkel. Katarban meg Dubaiban szálltam át mindig.

2018. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vízum ingyenes, neten kell elintézni. Repjegy kb. 1000 Euro ami olcsónak számít. Keresd a Qatar, Ethiad, Emirates, Cathay jegyeit, azok általában kedvezőbbek. Kétszer voltam, Hongkongban illetve Abu- Dhabiban kellett átszállni. 1 átszállással megúszható, de általában kettő (egy Európában, pl. Frankfurt, Párizs stb, illetve közel keleten még egy Dubai, Abu-Dhabi stb, vagy Ázsiában, Hongkong, Szingapúr stb.).
2018. okt. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában egy nagyobb európai városból indulsz (Frankfurt, Amszterdam, London) és második átszállásként (függ a légitársaságtól): Doha, Kuala Lumpur, Hong Kong, stb.

A pontos oda vissza út árát megnézheted az interneten, az ausztrál turistavízum ingyenes.

2018. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi mindenkinek! Kozben neztem repjegy.hu-n es volt egy egesz jo, ami Pest-Dubai-Ausztralia . :)
2018. okt. 21. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!