Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Teheránba el lehet jutni...

Teheránba el lehet jutni Budapestről csak vonattal? Hogy a legegyszerűbb?

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából így:


[link]

2019. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van és Tatvan között kompozni kell, a korábbiakkal ellentétben ma már a vonatot nem viszi át a komp.
2019. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 es #2, ezt orommel olvasom marmint hogy lehetseges:)
2019. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges ugyan, de szerintem nem érdemes.
2019. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Istambulban át kell hajózni az Ázsiai oldalra,mert ott van a vasút végállomás Büyük dere
2019. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem van Isztambul Teherán vonat. Budapestről Románián át mész vonattal Szófiába, onnét Isztambul.


De busszal olcsóbb gyorsabb talán. Az meg Budapest, Szófia, Isztambul, Teherán. Bár az Isztambul Teheránra én fel nem ülnék, mert az hosszú. Azt megtörném félúton valahol Kelet-Törökben, és ha télen mennék megnézném előtte megnézném milyen az időjárás ott, ahol megállok. Kelet-Törökországban ilyenkor lehet mínusz 30 is.

2019. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még azt elfelejtettem, ha elkeverednél Doğubayazıt határátkelőt jegyezd meg, ott csapatsz át Törökből Iránba. Kissé lepusztult csöves hely, meg hideg is van, de jó lesz az. Vízum jobb, ha van, meg kendő kelleni fog, ha csaj vagy.


Persze, ha időd van elcsalinkázhatsz a Kaukázus felé is, Örméyország és Azerbajdzsán felől is nyitottak az iráni határok. Insallah :)

2019. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!