Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánt ismerők! Éjszakai...

Japánt ismerők! Éjszakai club-életet ismeritek? Kérdés lent.

Figyelt kérdés

Vannak az úgynevezett "host clubok" a nagyvárosokban.


Ahol biztos tudjátok férfiak beszélgetnek és iszogatnak hölgyekkel.


Ezen helyeken van felső életkor határ? Hány évesek a legidősebb hostok Japánban?


Mind olyan fiatalkának tűnik!


Valamiért nem csinál(hat)ják ezt harminc felett?


Vagy igen, csak ez a nyugati embereknek nem tűnik fel?


Illetve mennyi lehet a fizetésük egy-egy éjszaka (és milyen nagy értékű ajándékokat szoktak kapni, mennyi idő elteltével)?


Valóban csak a szexiparban dolgozó hölgyek járnak hozzájuk főként? Akik nem sarkcsillagok, vagyis hétköznapi nők, ők nem?



2019. dec. 22. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Köpni, nyelvi nem tudtam a szerteágazó kérdéseidtől.

Szívesen olvasnék még a motívációidról, amiktől úgy érezted, ezeket fontos volt megkérdezned.

Egyetlen aprósággal járulnék hozzá a további művelődésedhez, mi magyarok úgy írjuk, klubélet.

Amőgy sok sikert a kuurvázáshoz.

2019. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Neurotech válasza:
100%
Az a helyzet, hogy Japán nem úti cél egy átlag magyar ember számára. Nagyon kevesen jutnak el oda, azok közül se sokan jutnak be ilyen helyekre. Tehát itt nagy valószínűséggel szakszerű választ nem fogsz kapni max ha valaki utánanéz neked angol nyelvű interneten, amit ajánlok is neked, hogy erre a témára keress rá angolul, és biztos vagyok benne, hogy úgy nagyon sok információt találsz.
2019. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Ahogy előttem írták nem nagyon szoktak magyarok Japánba járni, akkor se ilyen helyekre. Én is csak annyit tudom, amit az utánanézésekből kiderült.

Nincs felső életkor határ. Nincs átlag, változó. Általában, ha kiöregszenek (értsd: már a smink se segít rajtuk) akkor ők is nyitnak maguknak egy ilyen kisebb klubot.

Mert kismillió fajta van. Ahol te nyugati turistákat látsz szórni a pénzt azok a VIP kategóriák, ott persze, hogy szép lányokat látsz, mert oda csak olyanokat vesznek fel. A nyugati turista nem fog fizetni egy csúnyácska lányért. Ezért tűnik mind a VIP helyeken fiatalnak, mivel szétsminkelik magukat meg erősen a plasztikai sebészet is befigyel.

Elmennél egy japánoknak szólóba köpni-nyelni nem tudnál milyen különbségek vannak. Emiatt az árak is változók. VIP helyeken készülj fel, hogy ott húznak le ahol tudnak.

Igen, csak prostik dolgoznak ilyen helyeken. Alapból ezeknek a helyeknek ez a lényege.

Ajánlom-e az ilyen helyeket? Nem. Ennyit utazni prostizásért felesleges alapból, a fehér embereknek meg az ilyen helyek veszélyesek is. A legkisebb gondod az lenne, hogy lehúznak anyagilag vagy a csajok ellopják a tárcádat.

2019. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valamit benéztél. :)


Host club-okat írtam. Nem hostess club-okat. :D

2019. dec. 25. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs korhatar, vannak idosebbek is. Tessek, itt egy klub szemelyzeti listaja, fenykepekkel:

[link]

Ha raklikkelsz, lehoz egy profilt, nemelyikuknek van szuletesi datum is. Nem klikkeltem vegig, de van olyan host akinek osz a szakalla es a profilja szerint 1962-ben szuletett.

2019. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Te nézted be kérdező, mert te pofáztál a kérdésedben a hostess clubokról. :D Szerinted hol iszogatnak a férfiak hölgyekkel? Légy tisztában előbb a dolgokkal.
2019. dec. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!