Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Koreába utazáshoz ha tavaly...

Redbullicecream kérdése:

Koreába utazáshoz ha tavaly utaztam és felhasználtam a 90 napos vízumot, akkor megint kell igényelnem?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok erre választ a neten. Koreába szeretnénk utazni, Seoulba öt napra. Tavaly januárban voltunk kint négy napot, akkor felhasználtuk a 90 napos vízumot. Ha most egy éven belül újra öt napra szeretnénk kiutazni, akkor újra tudjuk igényelni ezt a kilenc napos vízumot? Ha nem akkor milyen teendőink vannak?

2020. jan. 4. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tavaly se kellett igényelned, automatikusan megkaptad, amikor leszálltál a repülőről. Ugyanúgy fog működni most is, a 90 nap arra vonatkozik, hogy egy huzamban nem tartózkodhatsz annál többet az országban.
2020. jan. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen vilagosan le van irva a konzuli szolgalat honlapjan.
2020. jan. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi van leirva?
2020. jan. 5. 11:20
 4/4 anonim válasza:
100%

Magyar állampolgár 90 napig vizummentesen tartozkodhat az orszagban. ( Dél-Koreaban)

A 90 nap ujra indul minden alkalommal amikor vissza mesz megint. Remelem sikerult segitenem.

2020. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!