Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Phuket vagy Koh phi phi?

Phuket vagy Koh phi phi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Thaiföldre szeretnénk menni, viszont nem tudom pontosan hol lenne érdemes szállást keresni. patayáról sok negatívot olvastam. Ahogy phuketről is. Szerintetek jó ötlet lenne phi phi-n szállást keresni? A legtöbb időt érdemes ott eltölteni (kirándulni, tengerpartozni)?


2020. jan. 17. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem értettem azokat akik ott maradnak Phuketen Krabin stb. Azok a legalpáribb turistagettók. Ennyi erővel Siófokra is mehetsz. Phi Phi szigetek már érdekesebbek bár szezonban elég zsúfoltak. Arra figyelj hogy két sziget is van. Phi Phi Don a nagyobb, Phi Phi Le a kisebb, nehogy keveredés legyen.
2020. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mit ajánlanál? nem vagyok hozzákötve semmihez. első saját szervezésű nyaralásom lesz.. sőt első nyaralásom.
2020. jan. 17. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Laktam Thaiföldön, dolgoztam ott. Egy dolgot tudok tanácsolni, ne menj olyan helyre, amiről olvasni lehet, olyan helyre menj, amit semmilyen fórum nem írt, nézd ki a térképről! Phuket borzasztó volt, pedig akkor már két hónapja éltem az országban. Kerüld a farangokat :) menj kisvárosokba, ahol még nem láttak európait.


Surat Tahni ban például semmi nincs. Oda menj! :) De ha mégis unod ott, hajóra szállsz és ott vagy Ko Phanganon, Koh tai meg van ott még egy sziget. Azok is full tirustásak, de talán még mindig jobb, mint Pataya vagy Phuket.


De ha mégis délre mész, szerintem nézz át Malayziába, északon van egy kiraj város, Pinang, vagy más néven George Town.

2020. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkereezhetem, hogy miert csak dolgoztal? Miert mentel ki es miert mentrl haza?
2020. jan. 25. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!