Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Az miért van, hogy csak...

Az miért van, hogy csak ázsiai és keleti (Kína, India, Vietnám, stb.) országok piacai vannak tele hamisított Nike, Adidas, stb. ruhákkal? Itthon miért nem lehet kapni? Van erre valami szabályozás az EU-ban?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a hamis márkás cuccokról? Vennétek olcsón?
2020. júl. 8. 16:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
A hamis markas cucc (pl Kambodzsaba vett Lacoste polok) sokkal jobbak es tartosabbak mint az eredeti.
2020. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A világon a hamis áruk 85%-át Kínában gyártják, így ami közelebb van hozzájuk, oda több minden eljut.
2020. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tehát van esély arra, hogy itthon is találok ilyet? Hallottam olyat is, hogy büntetik.
2020. júl. 8. 17:08
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Nyilván te is örülnél annak, ha terveznél valamit, legyártatnád, Beleölnél pár milliót, majd egy kanyi fillért nem keresnél vele, mert máshol lemásolják, és töredék áron árusítják...


Amúgy igen, illegális a forgalmazása. Így te is bűnrészes vagy, ha ilyet rendelsz.

2020. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező

Hány éves vagy?

2020. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 D. Brasco ***** válasza:
38%
Egy ilyen kerdes kiírásához mennyire kell sötétnek lennie az embernek........
2020. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szabadkán úgy tudom lehet kapni ilyesmit. Meg persze a net is tele van velük.
2020. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Csupán érdeklődök, nem értem, miért kell személyeskedni.


Nyilván mindenki szeretne márkás holmikat, ezek ugyanis nem magyar piacra vannak beárazva. Kétlem, hogy az én kis pénzem menti meg őket az éhhaláltól.

2020. júl. 8. 20:15
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

Tehát ha neked drága valami, akkor a boltban is lopsz...?


Mert ez per definitionem lopás. Más szellemi tulajdonának az ellopása - ha hamis árut vásárolsz.

2020. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 D. Brasco ***** válasza:
25%
Tehát a mellett,hogy csóró vagy még ostoba meg szánalmas is......mert ha már nem telik a drága eredeti márkás cuccra,akkor jó lesz a hamis gagyi kínai is csak az legyen ráirva hogy adidas meg nike....gratulálok.....
2020. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!