Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Abu Dhabiban szabad a tengerbe...

Abu Dhabiban szabad a tengerben fürödni?

Figyelt kérdés
Továbbá utcán férfinak hogy kéne öltözködni hogy ne akasszák föl?
2020. szept. 22. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Jézusom te honnan informálódsz? Origo meg tények?


Én Dubaiban rövidnadrágban és atlétában voltam Ramadan idején, és a kutya nem szólt hozzánk. Elárulom, hogy biztonságosabb, mint a pesti éjszaka...


A tengerben miért ne lehetne fürdeni???

2020. szept. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 subrette ***** válasza:
100%
Az Emírségekben nagyon sok külföldi fordul meg. Ne öltözz kirívóan, de elfogadott az európai stílusú öltözködés, a strandon a fürdőruha. Férfiakra és nőkre egyaránt érvényes. Remek homokos strandok vannak. Érezd jól magad, mintha az Adrián lennék.
2020. szept. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom.es varosban is lehet?
2020. szept. 22. 17:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2020. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem akaszt fel a milícia?
2020. szept. 22. 20:03
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Te normális vagy? Ennyire unatkozol?
2020. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Ostoba troll
2020. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
66%

Szerintem kevered Szaúd-Arábiával, de általában még ott is jóhiszeműen feltételezik, hogy csak amerikai jóbarát vagy és elnézik az iszlám jogba ütköző viselkedést (egyedül az alkoholt nem engedik).

Az Emirátusok államaiban nyugodtan csinálhatsz mindent, amit egy európai országban is. Tengerparton fürödni lehet, de nem igazán érdemes több okból sem. Egyrészt ritkán van olyan idő, amikor ez egy kellemes pancsolás lenne: nap közben nagyon nagy a hőmérséklet különbség a víz és a levegő között, ami jelentős egészségügyi kockázattal jár (nem olyan, mint az Adrián hűsölni, árnyék szinte sehol nincs, csak az ezer faktoros naptejben bízhatsz). Másodrészt elég közel engedik a vízi járműveket a parthoz, annyira nem poén a jetskik meg sok ezer lóerőes speedboatoak mellett pihenni, szűk a strandolásra kialakított sáv. Harmadrészt meg a helyiek szerint a kotrás és mederrendezés után elég sok káros parazita jelent meg a part menti részeken (hiába, élő víz), szóval nem ártana fürdés után teljesen letusolni, de ugye tusolásra lehetőség meg nincs a nyilvános strandokon. Mondjuk szerintem amúgy sem strandolni megy senki oda, szóval ezek miatt aligha érdemes bánkódni.

2020. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolso! Koszi
2020. szept. 23. 06:12
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
8-asnak: (mondjuk nem Abu Dhabiban, hanem Dubaiban) Én egyszer strandoltam júliusban és kifejezetten élveztem, de kinek mi.
2020. szept. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!