Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen Isztanbulban élni?

Milyen Isztanbulban élni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
2020. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
IsztaMbul. Amugy nem mindegy hogy hetero, barnaboru 40-es ferfikent vagy szoke kekszemu huszoneves nokent akarsz ott elni...
2020. okt. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Jártam Isztambulban, szóval van valamennyi rálátásom. Nagyon érdekes, izgalmas, látnivalókban gazdag város, de élni tartósan nem szeretnék ott. Kegyetlenül nagy, nagyobb jóval, mind Párizs vagy London, csak hogy valami viszonyítási alapot is mondjak. Éjjel-nappal irgalmatlanul sok az ember az utcákon, az utakon pedig folyamatosak a közlekedési dugók. Néhány évtizeddel ezelőtt még egy egész élhető városnak számított, jelenleg szerintem nem az. Turistaként viszont nagyon ajánlom mindenkinek, hogy keresse fel bátran!
2020. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Mostanában elég sz@r mert Erdogan alatt Törökország egyre diktatórikusabb a gazdaság meg nem szárnyal ám a líra se túl erős.

Ettől eltekintve szép és laknék ott csak nem úgy, hogy Erdogan az elnök.

2020. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
3-as válaszoló vagyok. 4-es válaszolónak írom, hogy Erdoğant valakik azért megválasztják folyton. Csak úgy, ahogy nálunk a Fideszt. Szóval rengeteg szimpatizánsa van, rengeteg embernek tetszik az az irány, amit képvisel. Én is beszéltem kint olyan emberekkel, akik nagyon dicsérték, nagyon büszkék voltak rá, a Nyugatot és az EU-t meg úgy fújolták, ahogy nálunk mostanában Sorost szokás. Oké, mondjuk pont Isztambulban ezek az emberek vannak kisebbségben valamivel, hiszen legutóbb ellenzéki polgármestert választottak a városban, de Erdoğan támogatottsága akkor is nagyon jelentős mindenhol. Még akkor is, ha ez neked, vagy éppen nekem sem tetszik.
2020. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Jó jó értem én hogy valakinek ez tetszik de akkor sem költöznék oda úgy hogy magyarországnál is diktatórikusabb, rosszabb gazdaságú ráadásul háborúzó ország.

Az átlag török nacionalistának ez lehet hogy jó de az országnak biztos hogy nem. És annak sem aki nem elvakult kurd/örmény/görög utáló.


Egyébként ha a helyzet úgy adná akkor Erdogan Lukasenkához hasonlóan csalná a választást.

2020. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én annó fiatal, huszonéves nyilvánvalóan európai nőként is szerettem ott élni, soha nem is volt ebből pl. semmi gond. Nem is értem, honna veszik ezt az emberek, hogy a törökök mind sötétbőrűek, és valami hú, de nagy szám mondjuk a kék szem. Most Kelet-Törökországban élek, de még itt is van egy halom szőke, kék, zöld szemű, világosbőrű ismerősöm. Szóval, nem akkora extra mint azt a bazársorról hiszik sokan. Sőt, tevéért se fog senki eladni, mert tevék sincsenek itt :D. Én szerettem Isztambult, viszont magyar léptékkel felfoghatatlan a mérete. Kb. Pestről Esztergomba mennél, Isztambulban még mindig csak kerületet váltottál. Szóval persze azt se mindegy, hogy hol élsz, mert néhány isztambuli, teljesen érdektelen, unalmas kerület, a tényleges várostól 60-70 km-re van, szóval, aki ott lakik, annak tök mindegy pl. "isztambuli feelingje" nemigen lesz. Szóval, nagyon fontos a lakhely ebben a témában.
2020. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!