Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kb mennyibe kerül egy egy...

Kb mennyibe kerül egy egy hónapos nyaralás Japánba?

Figyelt kérdés

2020. nov. 15. 23:44
1 2 3
 1/30 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Ez rajtad múlik.

A repülőjegy és a szállás az extra költség, minden más nagyjából annyi, mint az itthoni költségeid attól függően, hogy mennyit akarsz étterembe, belépőjegyes helyekre járni, országon belül utazni, szuveníreket venni.

2020. nov. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát Japán viszonylag drága ország.

Nxilvaán a repjegy nem olcsó (bár most kitudja).

Szállás bárhol találsz bármilyen árkategóriában ez rajtad múlik.


Ami igazán drága tud lenni az a közlekedés (pl én vonattal voltam és Az drágább volt mint itthon cserébe minőségibb)


Ezen kívül kB mindent meg tudsz úszni olcsón.

2020. nov. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom, az 1-es, 2-es válaszoló járt-e már életében Japánba, hogy ennyire osztják az észt. Persze tudom, bejártátok az egész világot (maximum street view-en) De egy rokonom egy japán cégnél dolgozik mérnökként és ő volt kint tanulmányi úton, ő mondta hogy sokkal drágább mint Magyarország, kb. minden.
2020. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
@4 Japánban az árak ennél kicsir bonyolultabban működnek. Rettenetesen sok pénzt el lehet költeni például ételre, de a legolcsóbb szusis vagy ramenes is jó minőséget ad, szóval nyugodtan lehet ilyeneket keresni. Szállásból sincs nagyon putri, ott sem kell sokat költeni. Ha mindenből a legolcsóbbat veszed még mindig európai középkategóriát kapsz, viszont hirtelen nem költesz többet Tokióban, mint mondjuk Berlinben, ami meg azért nem tönkre menős.
2020. nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

"Nem tudom, az 1-es, 2-es válaszoló járt-e már életében Japánba, hogy ennyire osztják az észt."


A Nissin nem kerül többe Japánban sem (sőt...). Rajtad múlik, hogy mennyit akarsz költeni kajára, múzeumokra, utazásra.

2020. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
16%

5-ös


Hát most akkor fillérezgetni mész oda?

2020. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
17%

Há meg lehet uszni occsóé is!

Mink amikór dubájba vótunk az urammal, mink pacal konzervot vittünk a pennybű, meg zuzapörküt konzervot az osanbú. Nem is kőtöttünk ottan drága kajákra meg drága éttermekre, így megvót az egész óccsóbó. A drága jáó uram, még a bőrönd mélyire még egy la fiesta vöröset meg egy táca patronos körtét is betett, mer aztat óvastam a gyk-n, ottan nem lehet piát kapni. Még még 3 zacskó dohán is efért.


Főmentünk a burzsuj az arab hotelba, mostan nem tudom a rendes nevit tuggyátok aza vitorlás hotel. Na van ottan egy panoráma étterem, ottan ittunk egy kávét, rohadt drága vót de azé jáó vót. Na errül az útrú is mindenki aszitte drága aszt kettőnknek nem vót fél millió.


Itthol a faluba mikór a képeket körbemutogattuk, az egész falut a sárga irigység ette.


Jó ötlet vót dubáj, jó ötlet vót a provident.


Na olaszba meg úgy vótunk hogy lefőztem elötte egy hétre. A drága jó uram kedvencit. Hát roskadozott a THM-es suzuki a rúd szalámlik, fagyasztott pörkűttök, rántott húsok alatt. Ólinkluzívon vótunk, még jó hogy vót fagyasztó az apartmanba különben dobhattuk vóna ki azt a sok kaját. Na ott asztán vót terics-merics. Zsebbe meg szavétába kicsempéztük a kaját, hogy ne kejjen ebédre kőteni. Hehe.


A tibi monta is a gyerekeknek, hogy most egyenek gyümőcsöt, mer itten ingyé van. Otthun az a zsidó zőccséges csilliókat kér érte. A zuram is szereti a gyümőcsöt, de ő csak 50 fokossan. Meg asztán egyenek fagylattot is bőven, mer nem fogok a sétányon venni háromszó annyié. Abbul inkább bekapcsótatom egy napra a légkondit.


Mink a balatonra is hűtőtáskával meg fasirtos zsömlével szokunk járni, az a rabló büfés nem fog levenni minket, de az mán egy másik történet.

2020. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
4 évig éltem Japánban nekem akkor egy millába volt egy átlag hónap. Most ehhez még akkor hozzá kell adni a repjegyet meg persze a szállás így drágább lesz turistaként és akkor gondolom sok mindent meg akarsz nézni én mondjuk olyan 2 millióval számolnék. Persze ha csak az a cél hogy kijuss ott meg csövesbe elvagy akkor olcsóbban is kijön.
2020. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
36%
#8: 😂😂😂😂😂😂
2020. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
@7 Nem fillérezgetni, pont azt mondtam el, hogy Japánban a legolcsóbb is kimondottan jó minőség, 1000 yenes ramenből is van Michelin-csillagos színvonalú, így aki mondjuk diákmunkáiból spórolva nézné meg az országot, annak nem muszáj addig várnia, amíg nem lesz 2 milliója egy útra. Én nem vagyok spórolgatós, de azokat sem fogom soha megérteni, akik olcsó országokban is kifizetnek 50-80 ezreket egy szobáért, mert négycsillag alatt nincs élet. Ha 20 ezres szusi helyett 4 ezreset eszel, pont ugyanúgy megtapasztaltál valamit az országból, minőségi ételt ettél, aztán mehetsz tovább várost nézni. Ha egy kapszulahotelben szállsz meg a városközpontban, még egyszerűbb is, mint tömegközlekedni máshonnan, ahol mondjuk háromszor annyiért kapnál egy továbbra sem túl nagy szobát.
2020. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!