Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Van komp a Kaszpi-tengeren...

Van komp a Kaszpi-tengeren (Baku és Aktau közt)?

Figyelt kérdés

Találtam ugyan egy elég kétes eredetű honlapot, elvileg létezik ez a viszonylat, de komolytalan a weboldal, dátumok sincsenek fent a hajók indulására és az árak is ezer évesek.

Utazott már valaki hajóval a Kaszpin? Egy posztszovjet vakációt tervezek jövő nyárra, oroszul is beszélek valamennyire, egyedül az nem világos, a Kaszpin mennyire valós az átkelés.


2021. febr. 25. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van. Csak úgy tudom online nem tudsz rá jegyet venni. Legalábbis pár éve még nem lehetett. Azt is jó ha tudod hogy a menetidô nagyon időjárás függő, így akár napokkal is hosszabb lehet.
2021. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, a Caravanistan fórum és oldalon külön vannak részletes infók. Persze Covid miatt minden bármi változhat a negatív irányba. Ez amúgy kb. a legjobb forrás a közép-ázsiai térségben utazgatásra, ha még nem ismernéd.


Én a helyedben megpróbálnék Türkmenisztánon át menni, elvileg az 5 napos tranzitvízumot sok-sok könyörgésre, de meg szokták adni.


[link]


Ja, meg vegyél útikönyveket, a Bradtnek majdnem mindegyikre van külön-külön.

2021. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Van. Végülis minden van ha eléggé keresed.
2021. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!