Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen Kína egy turistának?

Milyen Kína egy turistának?

Figyelt kérdés
Aki volt már Kínában, mesélne róla?Szeretnénk egyszer elmenni oda (persze nem most),elsősorban Pekingbe.Milyen látnivalók,látványosságok vannak ott,amiket érdemes megnézni?Milyenek az emberek?Angollal el lehet lenni?Hotel milyen?Minden érdekel!

2021. márc. 4. 22:53
 1/9 A kérdező kommentje:
És mennyire drága?Milyen pénzt kell vinni?Milyen ételek vannak,amik finomak?
2021. márc. 4. 22:54
 2/9 anonim válasza:
100%

Szia. Én pekingben voltam. Borzasztóan erős a szmog. Tényleg... Nagyon durván.

Nagyon sok szép hely van pekingben, szerintem nyugodtan nézz utána.


Az árak nagyon attól függnek, hogy milyen minőségben akarod a dolgokat...


Az angol tudás pedig... Hát van aki tud, van aki nem... A fiatalok többnyire tudnak, akárcsak bármelyik világvárosban....

2021. márc. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én is szeretnék egyszer eljutni oda. Talán itt van pár videó ami kicsit mutat valamit az egészből, érdemes szerintem ránézni.

https://www.youtube.com/channel/UCD-Jmmh4E-bvuvtI44v93Bw

2021. márc. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hollófernyiges ***** válasza:
67%

Látom töröltették a hozzászólásomat, mint nem relevánst, úgyhogy kicsit alátámasztom, hogy miért az:

[link]


Úgyhogy:

[link]

2021. márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Ne aggód.

A normális hozzászólásokat törölni szokták.


Meg a humorosakat is.

2021. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Peking elég személytelen város, de a történelme miatt 4-5 napot mindenképp érdemes eltölteni ott. A konyha a világ legjobbja szerintem, nagyjából bárhol kapsz kiváló ételt. Gombócok, palacsinták, szószos húsok, hotpot, a kínai gasztronómia végtelen. A Nagy Fal 1.5 óra autóútra van a belvárostól, szerintem hatalmas élmény.
2021. márc. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Ne aggódj, motanában csak az iq80-as hozzászólások maradnak itt benn.

Ez a gyakorikérdéseknél a standard.

2021. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Szép. De készülj fel hogy a nagyobb látványosságoknál európai szemmel elképzelhetetlen tömeg van ami azért nem mindig jó. És nyilván nagyon egyedi is.
2021. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
En Pekingtol egesz le a hatarig es at Vietnamba voltam 30 napot.. Angolul szinte senki nem beszel. Vjszont hihetetlen baratsagosak es segitokeszek. Szupejo a kozlekedes. Az orszag kb olyan draga mint Magyarorszag. Nekem a kajajuk nem jon be pl gozgomboc stb. Latnivalokat nem fogok neked sorolni mert Kina egy szubkontinenes szo szerint millio erdekesebbnel erdekesebb latnivaloval. Nekem egyik kedven orszagom. Latnivaloknal tenyleg rengetegen vannak.
2021. márc. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!