Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Cserediákság tajvanban 10...

Cserediákság tajvanban 10 hónapon át?

Figyelt kérdés
Cserediák leszek tajvanban 10 hónapon át. Családoknál fogok lakni iskolába járok majd. 16 éves vagyok egyedül leszek magyar egy 7 milliós nagyvárosban. Mit gondoltok erről? Járt már valaki ott? Mi volt a tapasztalat?
2010. aug. 19. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajj én nagyon irigyellek most, nagyon szép hely, sajnos én nem jártam ott de egy barátom ott lakik már 1 éve és csak jót mesélt eddig, csomó képet meg képeslapot küld. Ő 4 hónapra ment ki tanulni, aztán annyira megszerette hogy ott is maradt. Szerintem nem lesz gond veled sem:D
2010. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hasznos dolgot nem tudok írni, de sok sikert!!! érdekes élmény lesz, nem fogod megbánni biztosan!!
2010. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem a kérdésre vonatkozok, de nem gondolkoztál azon, hogy ottléted alatt blogot írj? Az ottani élményekről, szokásokról... Szerintem sokaknak tetszene, legalábbis én biztosan olvasnám!
2010. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Írok blogot ez a címe:

[link]

Olvassátok! :D

2010. aug. 29. 14:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!