Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » A Távol Kelet híres megavárosa...

A Távol Kelet híres megavárosai( Szöul,Tokió,Osaka,Sanghaj,Hong-Kong,Peking,Shenzen,Szingap úr) mennyire szépek szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mennyire vonhatóak egy kalap alá, viszont a hatalmas, felhőkarcolókkal tőzsdelt modern belváros és a "futurizmus" mindegyikre jellemző. Viszont mindez mennyire szép szerintetek? Szép, dizájnos belváros vagy inkább ronda betontömeg?
2021. ápr. 30. 12:11
 1/7 anonim válasza:
91%
Én Pekingben voltam 4 évvel ezelőtt az kifejezetten szép én nagyon szerettem ott lenni ami biztos az hatalmas (utaztam 4 órát a Kínai nagy falhoz és nem hagytuk el Pekinget) de nagyon szerettem ott lenni ( a többi várost nem ismerem sajnos)
2021. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Szinten zenesz. En isz szerettem Pekinget de nem neveznem szepnek inkabb erdekes, latszik a kommunista szurkeseg de ettol meg nagyon sok erdekes dolog van a varosban es mindenkepp erdemes elmenni. A tobbi varos egyaltalan nem erdekel es soha nem is fogok menni egyikbe sem.
2021. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyikben sem voltam még, de Tokió nagy álmom. Ismerősöm élt egy időben Sanghajban, ő szerette.
2021. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nagyon. Én Tokyóban és Osakaban jártam eddig, az összes többi felsorolt is a tervekben van. Bár tény éjjel szebbek hiszen akkor nagyon menő a sok világítás. Nappal inkább csak üvegtornyok.

Én a klasszikus Távol-Keleti építészetet jobban szeretem, de ezek a városok is jók.

2021. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Szöul szép, Korea jó hely nekem nagyon tetszett, az újraépített ősi paloták jól néznek ki, Tokió különleges szokni kell hogy bal oldalon közlekednek, van pár szép felhőkarcoló, Sanghaj centruma a Bund szép, a Pearl meg a Sörnyitó jól néznek ki . Szingapúrról még nem tudok nyilatkozni, kell még pár hét.
2021. máj. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Minden város másként jó,sokan mondják hogy a távol keleti országonknál jobb Japán mint Kína,az igazság az,hogy én szerintem egyformán jó mindkét ország,Kínának is vannak szépségei,ami miatt nagyon jó.... :)
2021. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tokió nagyon szép szerintem, érdekes az ősi japán kultúra és pagodák keveredése a legmodernebb felhőkarcolókkal.
2021. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!