Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Maluku szigeteken jart mar...

Maluku szigeteken jart mar valaki?

Figyelt kérdés
Mint egzotikus udulesi cel, milyen hely? Mondjuk ar ertek aranyban osszehasonlitva Balival es a hasonlokkal.

2021. jún. 8. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Index fórum Indonézia - Balin túl topikja a legaktívabb magyarul, benne a W.L. nevű felhasználóval (=Wágner László), aki már vagy 20 éve kint él és a Lonely Planet indonéz nyelvkönyvének is ő volt szerzője.


Nekem még csak ismerőseim voltak (számomra egyelőre bakancslista), imádták, de köze nincs a Bali élményhez, ami szerintem kissé pejoratív jelentésű mostanra.


Inkább vagy a nomád, természetközeli élményt kereső, tapasztalt utazóknak ajánlották (akik nem bánják, hogy nincs folyóvíz a szálláson, áram meg csak pár órára este), vagy a többet fizetni hajlandó búvároknak, akik direkt a diving lodgeokba mennek (ezeken a helyeken se kerül többe 20-30 ezernél egy éjszaka, viszont van, ahol elvárják, hogy búvárkodj is velük plusz pénzért).


Illetve ugyan már 10+ éves, de a Bede Marciék is jó sok időt töltöttek el arra, olvasd el a Khívától Keletre blogját.

2021. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En csak Szumatran , Javan, Sulawesin es East Nusa Tenggarban voltam na meg Balin. Utobbi egy ferto turista getto. En is WL-t ajanlom, nezd meg a honlapjat nagyon informativ


[link]

2021. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én. Hiszen távoli őseim odavalósiak.
2022. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2023. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!