Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Híres emberek és egyéb gazdago...

Híres emberek és egyéb gazdagok körében miért ilyen népszerű Dubaj és a Maldív-szigetek?

Figyelt kérdés
Mintha csak a rongyrázásról szólna az egész, illetve mintha más nem is létezne, csak ez a kettő és sokan még vissza is járnak még ezerszer, ahelyett, hogy máshová is elmennének. (nyilván vannak akik mennek máshová is, de azoknál is ezek a leggyakoribb úticélok). Mi a véleményetek?

2021. júl. 12. 20:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Ott eszik az aranyozott húst, amit az az arab fickó vág fel a saját stílusában és nagyon népszerű a híres emberek körében az ő éttermeibe járnak a híresek és a gazdagok
2021. júl. 12. 20:46
 2/6 anonim válasza:
86%
Ha én gazdag ember lennék akkor sem mennék Dubajba, bár szeretem az arabokat, de én inkább Francia Polinézia szigeteire és Hawaii szigetekre járnék nyaralni. Amúgy nem tudom miért szeretik sokan Dubajt, meg a Maldív-szigeteket. Szerintem egyik hely sem egy nagy durranás.
2021. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem Dubai krva gáz, meg az is, aki ilyen helyre megy.
2021. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
39%
Lehet vele menőzni, vegyülni a többi gazdaggal. Bár inkább az ilyen kivagyi celebek meg az értük rajongó emberek járnak oda. Az elitebb gazdagok Monacoba utaznak.
2021. júl. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Keleten. Nyugaton egy nyugdijas szerelo is elutazik, ez meg helyszinkent maga nem luxus onmagaban. Az itteni penzesek proli izlesenek Dubai biztos idealis. Mas meg mondjuk megallt Uj-Zelandra menet.
2021. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerőseim képeiről / beszámolóiról ismerem csak mindkettőt, de én se vágyom ezekre a helyekre. A Maldív-szigetek tengerpartjai eszméletlen szépek, de aki az aktívabb pihenést élvezi, annak dögunalom. Ami óvárosa volt, azt ledózerolták a szállodák miatt, vannak a csillogó turistás részek meg azon kívül a szegényebb negyedek, maga az ország nem extrém gazdag egyébként (az átlag- és a mediánbér is valamivel a magyar alatt van).

Dubai dettó ugyanez, ötven éve épült ország történelem nélkül. Én imádom a Közel-Keletet, de nem a plázák meg szállodák érdekelnek, mert az itthon is van, Európában.

Egyébként egyik se valami extra kizárólagos gazdag hely, nyilván a szállás és szolgáltatások terén a felső határ a csillagos ég, de az alja elérhető sima középosztálybelieknek is, akik azért özönlenek oda, mert elterjedt, hogy ez a „gazdagok helye” és lehet vele menőzni. Ha maguk az idegen kultúrák nem annyira érdekelnek, csak egy gondosan sterilizált turistaparadicsom kell, meg egy hashtag, ami menőbb, mint az „olaszba kicsymmel”, arra pont jó.

2021. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!