Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Valaki Irakban mostanában ? 2021?

Valaki Irakban mostanában ? 2021?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Mivel Irak kivette az előzetes vízumkérvénylést európai állampolgároktól és már lehet a Baghdadi reptéren 75 -, illetve az Erbili reptéren 70 amerikai dollárért vásárolni ezért arra gondoltam lemennék Baghdadba vagy most télen vagy rá egy évre.


Kérdésem az lenne, hogy járt e magyar mostanában ott? Facebookon egy bizonyos Keletiből Hong Kongig nevű fiú kószál ott, de valaki más járt mostanában ott?


Milyenek az árak?

Édességboltokból melyik a legjobb

-Mennyire biztonságos Baghdad egy átlag európainak


stb


2021. nov. 22. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Baghdad meg Erbil két külön világ biztonság szempontjából. Kurdisztánban jártam, ott semmi gond nincs, épeszű ember viszont annál messzebb nem megy, már Ninive is necces pedig az még félig-meddig kurd ellenőrzés alatt van.
2021. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
54%
troll
2021. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Véleményem szerint egész Irak területe veszélyes mivel az országban háború dúl...lehet hogy vannak biztonságosabb helyek, és persze nem mindenhol van épp háború de szerintem egyik hely se jelent jelenleg konrét biztonságot. Ha meg háború nincs akkor vannak merényletek. Majdnem minden héten van valahol valamilyen robbantás. Szerintem Irak még jó pár évtizedik nem lesz biztonságos. De persze mindenki magának dönti el hogy hova utazik. 🤷‍♂️
2021. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Szeptember elején Moszulban voltunk 2 hetet melózni az egyetemen.


Nem volt probléma a biztonsággal, de ez valószínű annak is köszönhető, hogy bármerre mentünk jött velünk vigyázó ember.

Akikkel találkoztunk mind barátságosak és szívélyesek voltak. Még azok is akikkel csak kézzel-lábbal tudtunk kommunikálni. (Sokan nem beszélnek angolul.)


Ha volt szabadidőnk akkor mentünk városnézni meg piacolni. Egészen elképesztően más mint egy európai város. Érdekes volt látni, még annak ellenére is, hogy mennyire szét van még lőve.


Turistaként is megéri kimenni szerintem, de mindenképp fogadj valami vezetőt aki végig veled van és vigyáz rád, mondja, hogy ezt érdemes megnézni - erre viszont most nem menj.

2021. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
@3 Nem vélemény kérdése, hogy Kurdisztánban nincs háború.
2021. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
@5 olvasd újra és értelmezd.
2021. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

3-6: akkor te Moszkvába se utaznál azért, mert Dagesztánban esetleg betalálna egy dzsihádista emberrabló?


Az elmélkedéseddel csak hülyét csinálsz magadból, ha fingod nincs a környékről, akkor minek "válaszolsz"??

2021. nov. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és hogy a kérdezőnek is válaszoljak: ha valaki, akkor Belényi Dani tudni fogja a kérdésre a választ, keresd meg őt. Instán @danielfromhungary.
2021. nov. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Iraki Kurdisztán biztonságos, oda nyugodtan utazhatsz. A többi rész már nem annyira oké nyugati turistának. Helyi tourguide-ot mindenképpen szereznék.
2021. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!