Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Maldív szigeteken egy 5...

Maldív szigeteken egy 5 csillagos resortban nyaralni mennyire számít luxusnak?

Figyelt kérdés

2021. dec. 15. 11:24
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
71%

Semennyire. Tök proli. A mi házunkban csak a Manyiék járnak oda, minden hétvégét ott tőtenek, de hát montam ők tök prolik. Mi a saját szigetünkre járunk, ami szintén elég snasz de hát csak erre tellik. De remélem egyszer majd lesz saját kontinensünk is ahova járhatunk. Jószi

ui reméllem nem egy csalyt akarsz ezel elkáprásztatni mert abból nagy balyok leszenk

2021. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ, hogy milyen mércével méred, meg milyen is az az 5-csillagos. Mert kerülhet az a resort 150 ezerbe vagy 1,5 millióba is éjszakánként.


Előbbi két főre, egy hétre kijön egy akkora összegből, ami nem elképzelhetetlen már a magyar társadalom felső 10-15%-ának. Én is többször költöttem ennyit nyaralásra, csak én 3-4 hetet hozok ki ugyanennyiből.

2021. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a normális választ. A hotelben kb. 350.000,- Ft lenne egy éjszaka.
2021. dec. 15. 12:21
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Mindenképp luxus szerintem.
2021. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként pontosan mit szeretnél kérdezni? Nyilván "luxus" a magyar mediánfizetésekhez viszonyítva, de te nyilván nem egy falusi bolti eladó vagy, hogy ez számítson. Ha telik rá és így szeretnél üdülni, akkor menjél.
2021. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 D. Brasco ***** válasza:
75%
Aki ki tud köhögni 350ezret egy éjaszakára az eleve nem tudom mit keres itt a gyakorin,főleg egy ilyen közepesen ostoba kérdéssel.....
2021. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Utolso ezt ugy mondod mintha ide csak ès kizàrolag szegény emberek írhatnának. Normális válaszokat köszi.
2021. dec. 15. 17:14
 8/24 anonim ***** válasza:
29%
Aki itt tudakolja, hogy mi a luxus az mán ne fényezze magát utólag főleg úgy, hogy a kérdésből az is kiviláglik, hogy nagy eséllyel még külföldön sem jártál.
2021. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 D. Brasco ***** válasza:
58%
Kérdező,írhatnak ide gazdagok is...bár biztosan nem ilyet,szóval ebből rögtön látszik,hogy neked közöd nincs ehhez a réteghez.
2021. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%
A maldiv atollokon eleve dagonyazni lehet csak, nem hippi meg fapados, mivel buvarkodason kivul csak nezed a talpalatnyi kis paradicsomodat, ami nem harmadosztalyu. En ott megbolondulnek, de sokan pont nem.
2021. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!