Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyire nézik el Jordániába...

Mennyire nézik el Jordániába ha egy nőnek színes a haja?

Figyelt kérdés
Sziasztok, októberben tervezek Jordániaba utazni egy kisebb körútra. Mint a kérdésből kiderult női egyed vagyok. Minden évben más mas színű a hajam, lila kék stb. 😅 Van bárkinek ezzel akár személyes akár mas milyen tapasztalata? Meg az öltözékrol is ha tudtok pár dolgot azt is megköszönném!

2022. jún. 3. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

nem nézik le



lelővik

ennyi:)

2022. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
44%

Kivégzés a város főterén.

Tv élőben mutatja.

2022. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Jordánia az egyik legliberálisabb és legturistásabb ország a régióban, a kutyát nem fogja érdekelni.
2022. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
1-es, 2-es nem nagyon van képben a Közel-Keletet illetően , csak nyomják a sztereotip fåszságot. A városias térségekben egész biztosan nem lesz semmi gondod.
2022. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Térd es könyök fedve legyen. Ne legyen kivágott a nyakresz. Hajad szine senkit nem fog érdekelni, de sál legyen nálad, mert van ahova fedetlen fejjel nem mehet be nő.
2022. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Gondoltam hogy azért annyira nem nagy trauma csak ha esetleg nem tudnék róla.. Sokat olvasok a helyről, szokásrol meg kultúrarol, de jobb félni, mint...

^^

2022. jún. 4. 00:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb muszlim országban, ahol jelentősebb turistaforgalom van, az idegenektől nem várják el mindazt, amit saját polgáriitól igen.

Mondjuk a leglazább országban sem életbiztosítás részegen a homokos parton szexszelni, ordítozni, Allahot szidni, de egy európai fürdőhelyhez képest csak kicsit szigorúbb.

És van olyan hely is, ahol a puszta létezésed elég, hogy valami főben járó bűnnel vádoljanak, de ezek nem is a turizmusból élő helyek.

2022. jún. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is oda tervezek kiruccanni októberben, van kedved esetleg társulni? Még sosem voltam, sőt keleten sem!
2022. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!