Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Utaznátok Isztambulba?

Utaznátok Isztambulba?

Figyelt kérdés
Én még sosem voltam, de nagyon szeretném megnézni az óvárost, sztm gyönyörű. Viszont rendesen rajtam van a para a terrorfenyegetettség és a földrengés lehetősége miatt. Május közepén utaznék.

2023. febr. 27. 07:33
1 2
 11/18 NTBS ***** válasza:
Ha valaki fizetné, akkor igen.
2023. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
7%

Ami a földrengést illeti, Törökország nagy ország. Olaszországban is vannak vulkánkitörések, földrengések.

A biztonságra nem tudok mit mondani. Én bejártam Skóciát egymagam bérelt autóval, de Törökországba csak szervezett turistaúttal mennék. Más kultúra, mint a miénk, nehogy jóhiszeműen megsértsek valamilyen szokást, előírást.

2023. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
Júniusban voltam saját szervezésben, és nem történt semmilyen attrocitás.
2023. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nem is a földrengéstől tartanék a helyedben, hanem az utána kialakuló cunamitól... :)
2023. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%
@12 Isztambul ázsiai oldala európaibb simán Románia keleti része vagy Albánia például, elég nehéz bárkit megsérteni.
2023. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én a földrengés miatt aggódom. Most olvastam el egy földrengés kutató cikkét, mely szerint bármikor 7 feletti rengés lehet Isztambulban és amennyire faszán építik a házakat, simán rád dőlhet az új hotel is...
2023. febr. 27. 20:26
 17/18 anonim ***** válasza:

Engem nyomaszt, mikor tudom, hogy emberek darabokra szakadtak szet, ugyanakkor barmelyik nagyvaros lehet terror celpont, nem log ki a sorbol Isztbul.

Egyszer voltam 11 eve, de sokaig maradtunk, tobb reszen, egyedul is bejartam a kevesbe turistas uzleti belvarost, igy nekem megvan az emlek, nem mennek.

Neked csak egy nagyvaros, nem rosszabb, mint barmelyik fontos nagyvaros. Autobaleset eselyesebb. Istiklal sugaruton sem fogsz felrobbanni nagyobb esellyel.

2023. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
12%
Ha fizetnének sem mennék, annyira bennem él még a sokk. Az összeomló házak, a kétségbeesett emberek látványa. Nem lenne kedvem orosz rulettezni, hogy most rengeni fog a föld alattam vagy sem, képem sem lenne ott nézelődni most, vakációzni, mintha mi sem történt volna.
2023. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!