Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Abu Dhabit érdemes megnézni ?

Abu Dhabit érdemes megnézni ?

Figyelt kérdés
Az Emírségekben leginkább Dubai ami felkapott. De Abu Dhabi milyen ?

2023. márc. 13. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Erdemes Dubaiba repülni, ott egy par napot eltölteni, es egyszer elmenni Abu Dhabiba onnan egy napra. Kb. 100-120 km-re van Dubaitol. Dubai szenzacios, Abu Dhabiban pedig az Al Zhayed mosque/mecset, es a Louvre Muzeum, amik miatt erdemes elmenni. Abu Dhabi nyugisabb, több villa van, Dubaiban a felhökarcolok dominalnak. Gondolom Dubaira lenne mar programod. Ha kerdesed van ezzel kapcs., szivesen valaszolok.
2023. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
nem, erdektelen muvaros csak ugy mint Dubai
2023. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
No, az elözö meg tuti, nem jart ott, csak irigykedik azokra, akik mar utaztak arra. Kerdezö, ne hallgass ra, en tapasztalatbol irtam, amit irtam- elsö valaszolo vagyok.
2023. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is érdemes. Mi is egy napos kirándulásra mentünk át Dubaiból.
2023. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 NTBS ***** válasza:
28%
Igen, érdemes.
2023. márc. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár ez szubjektív, nekem Abu Dhabi jobban is tetszett, mint Dubai. A kettő pont kiegészíti egymást, az egyik tényleg "műváros" viszont 2050-ben érzed magad és mindent meg akarsz nézni, Abu Dhabiban meg ki lehet kapcsolódni, andalogni és azért van egy szép történelmi magja is. Én mindenképp ajánlom!
2023. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem többen írták, mi is úgy csináltuk, hogy Dubajba mentünk, ott kocsit béreltünk a reptéren, és alapvetően onnan jártuk be az országot. Abu-Dzabiba mi is konkrétan egy napra mentünk át, de nyugodtan el lehet tölteni több napot is a városban.


A Zájed sejk mecset, ami az ország legnagyobb és leggazdagabb mecsete, kihagyhatatlan, úgymond kötelező része minden programnak. A kevésbé ismert látnivalók közül én nagyon tudom ajánlani a Qasr Al Watant, ami az új elnöki palota, és félelmetes méretekkel rendelkezik, belül pedig végeláthatatlan mennyiségű a fényűzés és a pompa.

2023. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Érdemes, de elég rá egy nap. 1 órás út Dubajból. A Shekh Zayed mecset szerintem nagyon szép, van egy Louvre múzeumuk, azt is érdemes megnézni, ha már ott vagy.
2023. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A korábban felsoroltak mellett van akinek érdekesség még a Ferrari World vagy a Forma1 pálya, ahol (nem tudom, hogy még lehet-e) keddenként bringázni lehetett.
2023. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Es a Louvre Abu Dhabi Muzeum is... kb. 3 eve epitettek.
2023. márc. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!