Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kelet-Timort Indonézia vagy...

Kelet-Timort Indonézia vagy Ausztrália felől érdemes meglátogatni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 1. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Indonéziából jelentősen olcsóbb tud lenni, viszont azt azért kérdezném, hogy mennyire vagy tapasztalt hasonló helyeken. Nem egy különösebben stabil ország, az infrastruktúra elég borzasztó állapotban van Dilin kívül, még bőven van ENSZ-jelenlét, ami elromolhat az el is romlik, a keleti részig eljutni kábé két nap egy összkerekes autóval. Atauro megközelítése is minimum kalandos, nekem töröltek egy kompot és halászokkal kellett egyezkednem, hogy vigyenek vissza. Nem is különösebben olcsó, főleg a szállások, ami annak fényében nem túl meglepő, hogy alig vannak turisták, mert vagy drága vagy macerás megközelíteni. Nyugat-Timorba általában olcsóbban el lehet jutni Baliról, én ezt csináltam, viszont utána egy csirkeketreces buszon kell zötyögni 12 órát.
2023. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magyarországon kívűl Ausztriában, Szlovákiában és Mexikóban jártam.
2023. szept. 1. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Én egyelőre jegelném. Olcsóbban sokkal érdekesebb és könnyebben utazható helyekre tudsz menni a régióban, először ott van Vietnám, Malajzia vagy Indonézia. Kelet-Timort azoknak ajánlom maximum, akik voltak 30-40 Európán kívüli országban legalább.
2023. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
En ki nem hagynam, annyi a medve hogy csak na. Medvespray legyen nalad!
2023. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szomalia felol kalozhajoval.
2023. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Kelet és Nyugat Tibor között van Közép Tibor, ahol egy őserdei medve törzs kézzel készít sprayt. Ne hagyd ki, ha arra jársz. Aleskánál sokkal jobb Tibor.
2023. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem simán lehetne növelni a tétet, ha már extrémebb úticélokban gondolkodik a kedves (Alaszkás) fejben utazó-kérdező: Nyugalom-tengerén a nap/földnyugta biztosan élvezetes látvány, vagy a Tharsis-régióban egy vulkántúra sem lehet rossz kirándulási cél.
2023. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy utazhatna John Carterrel.
2023. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!