Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyire biztonságos most...

Mennyire biztonságos most Izraelbe utazni?

Figyelt kérdés

Még sosem jártam ilyen helyen és egy ismerős által ráakadtam erre az ifjúsági szervezetre, ahol szervezett úttal mehetnénk. Mit gondoltok? Mennyire biztonságos? Mit kell tudni ezekről?

Állítólag nagy élmény lenne, de én még nem voltam ilyen utakon. Az ismerős sem vallásos és én sem. Tényleg csak az út miatt mennénk.


[link]



febr. 6. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire.
febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A háború ellenére is vannak annál sokkal veszélyesebb helyek, de ez nem a legmegfelelőbb időpont oda utazni.
febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Évek óta nagy vágyam Tel-Aviv, Eliat és a Holt-tenger, de aki valamennyire is felelősen gondolkodik, az jobb ha elfelejti ezt a térséget egy időre. Hiába nincs Tel-Avivban most semmi, bármi történhet. Nem lennék szívesen Hamasz túsz.
febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Azért a Hamaszt most már eléggé meggyengítették, ami a legrealisabb veszély lehet, az egy magányos palesztin késelő szerintem.
febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Thunderfairy ***** válasza:
84%
Majd ha már nem lesz hír semmi Izraeli konfliktusról akkor menj.
febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%
Na a GYK nagy okosai (akik életükben nem jártak az országban és ezt büszként beismerik) jöttek szagérteni, látom. A bolond Wizzair meg ugye csak a pénzét akarja égetni a járatok márciusi újraindításával, nem?
febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Csak a szokásos. Rakétázás, egyéni öngyilkos terrorakció bárhol meglepetésszerűen, de olyan mint október 7, az kizárt. A Hamasz most nincs olyan állapotban, hogy még csak azt megközelítőt is végre tudna hajtani, ráadásul az IDF sem alszik a határon, mint 7-én.

Ciszjordaniába és Gázába most ne menj, meg a libanoni határ közelébe sem, de TelAvivba nyugodtan mehetsz

febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztonságos. A Gázai putriban van csak cink de lassan azt is megoldjàk.
febr. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Zsidó vagyok, én átgondolnám, hogy ne.Ilyen ifjúsági közös Izraelbe utazásosdni, sokszor önkénteskedési alappal viszonylag előfordulnak az évben párszor, igazából nem maradsz le semmiről.Elég feszült a helyzet most, hiába nem influálja a jelenlegi folyamat Tel-Avivot és/vagy Jeruzsálemet annyira, azért kitudja, hogy mikor kapcsol ON fokozatra egy terrorista, és gondol úgy, hogy konyhakéssel bepróbálkozik..


Van ettől is veszélyesebb hely most igen, de én nem utaznék IZR-be most, főleg h kb a teljes lakosság a háborúra, és az erőforrásokra fókuszál.

febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!