Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mikor a legolcsóbb a Japánba...

Mikor a legolcsóbb a Japánba való utazás? ( repülőjegy főleg)

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

tuti hogy anime fan vagy:D

amúgy én Tokióba 150000 ft-ért láttam jegyet.

2010. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Japán nagyon drága ország, úgyhogy az ottlétet is meg kell fizetni valahogy, hacsak nem a tradícionális japán módon kempingezel, ami kb. olyan, mint nálunk a vadkempingezés 1800-as évekbeli felszereléssel, de kultúrálisan mindenbizonnyal érdekes. Ha viszont a nagyvárosok, és a fejlett technika érdekel, Japán másik arca, akkor bizony borsos ára lesz az útnak, szóval nem bántásból mondom, de ha olyan anyagi körülmények között vagy, hogy így kell vadásznod arra, hogy mikor a legolcsóbb odautazni, akkor még gyűjtögess kicsit mielőtt odamennél.
2010. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg aztán Japánba nemmindennap megy az ember, így ha egyszer eljutsz oda, akkor azért arra is illik hagyni pénzt, hogy ellátogass valami hagyományos étterembe, megnézd a helyi harcművészeket, ha szeretsz kockáztatni egyél egy kis fugu-t, meg ilyenek.
2010. nov. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok anime fan. persze szeretek jó párat, de igazából munka ügyben akarnék kimenni, mint fotográfus :)
2010. nov. 3. 00:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze természetes, hogy teszek félre pénzt, csak akartam tudni, hogy mikor olcsóbb a kiutazás, mert mint láttam "sakura ünnep-kor" jóval borsosabbak az árak
2010. nov. 3. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!