Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Az Au Pair Worldon fent van...

Az Au Pair Worldon fent van Japán és Dél-Koreai is! Ez most komoly, vagy csak úgy ott vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék ázsiai országba menni 1-2 évre au pairként dogozni, szerintetek van rá lehetőség? Valaki esetleg volt már kint?
2011. máj. 27. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Konkrétan az ázsai ország a cél, vagy inkább az ázsiai család? Mert nem mindegy. Egyébként én aup-wordön keresőbe megnéztem, de nekem csak egy családot ír Japánból, de az is európai.

Ha az ázsiai család inkább a cél, akkor javaslom, hogy nézz szét európai országokban, mert szoktam látni néha bevándoroltakat.

Egyébként nem tudom, hogy mennyire lenne kivitelezhető az aupairkedés Japánban vagy D-Koreában, szerintem elég necces lenne. Most hirtelen nem tudom, hogy milyen papírok kellenek, de szerintem biztos van valami plusz is. Ott van keresőben pl az USA is, de oda is ügynökséggel érdemes csak menni.


Persze semmi sem lehetetlen, ha nagyon akarja az ember ;)

2011. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Inkább ázsiai ország a cél, én inkább valami olyasmire gondoltam, hogy európai vagy amerikai család valamelyik ázsiai országban él, és úgy keresnek oda au pairt! :)
2011. máj. 27. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
9%

azsiaban nem divat idegenekre bizni a gyereket

itt barmennyire hihetetlen az anyja vigyazz ra

en tudom mert itt elek

szoval maradj europaban

2011. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!