Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hol tudok Budapesten japánokka...

Hol tudok Budapesten japánokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Természetesen pasikkal:)
2011. máj. 30. 14:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

miért nem mész ki japánba 200 ezer a repjegy és ott lehet ismerkedni

csak azért írom ezt mert magyarországon nagyon kevés japán van

2011. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jahh első, mert mindenki megteheti hogy 200 ezret szedjen ki csak úgy a zsebéből...értelem a köbön.
2011. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
gyűjteni kell rá, ha ez fontos neki
2011. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én nem ajánlanám hogy itt élő ázsiaiakkal ismerkedj, én ezekre a jpopos bulikra járok ahol a pasik 90%-a ázsiai (kínai, koreai, japán, mongol..), de 1. ajánlatos az angol nyelvtudás mert a nagyja (leginkább akik nem itt születtek) csak makogva ért magyarul, 2. eléggé átveszik a magyarok szokását és bunkók, tahók, tapintatlanak, szóval tipikusan mint a magyar pasik. Én neten barátkozom, beszélgetek ázsiaiakkal, és hihetetlenül rendesek, jófejek. Én inkább ezt ajánlom. Tényleg ki lehet fogni rendeseket, camoztam is egy párral és egyáltalán nem volt hátsó szándékuk szimplán csak beszélgettünk, hogy ők is én is tanuljam közben a nyelvet, meg különböző kultúrákat ismerjenek meg.
2011. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
55%
Egy tipp - de ott is inkább kínaiak vannak mint japánok: Budapest, kőbányai piac XD
2011. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
állj ki a Hősök terén a Műcsarnok elé.. viccen kívül. Múltkor, amikor vártam ott egy ismerősömre, kb. 3 busznyi japánt hoztak. Azután nemrég megint jártam arra és megint japánok szálltak ki a turistabuszból. Ha felmész a Budai Várba, ott is esélyes, hogy összefutsz fotózkodó japánokkal.
2011. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
a hősök tere nem rossz ötlet, szerintem még jól is veszik le a helyzetet hogy egy helyi odamegy hozzájuk beszélgetni mert "érdekesnek" találja őket vagy nem tudom.
2011. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
54%

Szia!

Hát ha már japán pasikról van szó, akkor én adhatnék neked pár tippet. Már hosszú évek óta foglalkozom a japán kultúrával, amennyire csak tudtam annyira mélyrehatóan. Tanulom a nyelvet is, és hát ugye ebből adódik, hogy ismerkedem japánokkal is.

A lényeg, hogy már lassan 1 éve hogy együtt vagyok a párommal, aki japán. És japánban is él, én meg itt Magyarországon. De tényleg azt ajánlom, hogy minden lehetséges oldalon ismerkedj, és ne pasit keress, hanem barátot. Mert mindig akkor lesz kapcsolat, amikor pont nem gondolnál rá. -Saját tapasztalat, hogy a görcsös keresgélésből, csak rossz vége lesz.-Meglátsz egy pasit,elsőre: Ázsai(pluszpont) Japán (mégtöbb) Még helyes is (véged van) És még beszél is veled (Már belezúgtál) :D Igen ismerős. De ezt a kislányos dolgot le kell tudni vetkőzni, ahhoz hogy megtaláld az igazit.

Egykét jó oldal:

-www.mixi.jp

-japan Guide friends(csak írd be a google-ba, rögtön kiadja)

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

-Nicotto Town (vicces^^)

-www.web-care.jp (ez egy jólismert japán "virtuális pasi" játék) Ha már reménytelen a helyzet.:) De azért csak nem!!

2011. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 BlackStar._. válasza:
abba a bszott nagy kínaiban van egy csomó kínai. vagy japán. szólíts le eggyet oszt cső..
2011. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
rengeteg kínai (stb..) van az országban. menj el a kínai piacra ott vannak az árusok, és sok markos fiatal fiú szokott náluk segédkezni (biztos családtag vagy mittomén) ott keresgélj XDXD
2011. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!