Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Utazik-e valaki jövő februárba...

Utazik-e valaki jövő februárban (2012) Thaiföldre? Ha igen, melyik szigetre mentek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Utaznék, ha tudnék egy olcsó lehetőséget.
2011. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire gondolsz olcsó lehetőségre. Én 3 hónapig kerestem, mire megvettem a rep. jegyet.
2011. aug. 18. 08:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Már rég óta tervbe van véve, csak várok valami kedvező alkalmat.

Mégis, milyen költséggel kell számolni Ft-osítva?

2011. aug. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
180 ezer volt a rep.jegy
2011. aug. 19. 15:14
 5/10 anonim válasza:
Én elutazok a világvégére ha látom az angyalokat.
2011. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én jövő héten szerdán indulok Pattaya-ra:D

de voltam már Phuket szigetén az is gyönyörűűűű volt :)

2011. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi évek óta járunk februárban Thaiföldre, de még sosem volt drágább fejenként 350 ezer forintnál, 3 hét, két ember. A legfontosabb, hogy tudj "olcsó" repjegyet venni. Soha nem megyünk utazási irodával és bár láttuk Pattayát és Phuketet, soha nem megyünk oda vissza. Millió szebb hely van tömegturizmus, napozóágyak és turistacsapdák nélkül. Ebből a pénzből luxus körülmények közt utazgatunk, legutóbb még egy kambodzsai kirándulás is belefért (Angkor Wat) sőt pénzt is hoztunk vissza.
2011. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én tavaly voltam. gyönyörű hely, és a Koh Phangan szigeten volteam. Két baj van vele: Drága, és sokáig tart az út. :/
2011. aug. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kockamedúzával találkozott valaki? Le vannak kerítve hálóval a strandok?
2011. aug. 29. 08:03
 10/10 anonim válasza:
Én sajna Pattaya mocskosabb részén voltam, second road on a central Festival pláza előtt. Olcsó a kaja az tuti, csajok ára is rendben van, aki nagyon szép annak ne fizess, vagy nézz be a szoknya alá, nehogy bankukit kapj :D Hát, viszonylag jó volt, de nem megyek vissza.
2012. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!