Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Lufthansa vagy Austrian?

Lufthansa vagy Austrian?

Figyelt kérdés
Melyikkel utaznátok szívesebben ázsiába?
2011. aug. 30. 15:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg még az emirates is opció, de inkább a lufthansa vagy az austrian
2011. aug. 30. 15:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
èn lufthansával repültem már. és csak pozitívat mondhatok. szerintem az austrian között nincs sok eltérés. mindegyik minöségi szolgáltatás. viszont szerintem az emirates már kicsit minöségibb ezektöl, mi is megyünk novemberben Maldívra és mi mindenképpen emiratessel akarunk menni, habár át kell szállni dubaiban, de tülönk csak air berlin, és condor megy közvetlenül, így azokat nem akarjuk mert azok fapadosak.
2011. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted megéri az a kis árkülönbség ami az emirates és a lufthansa között van?
2011. aug. 30. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:
A Lufthansa és az Austrian kb. egykutya, viszont míg az Austrian az örökös csődbemenés és másokba való beolvadás határán lavirozik, addig a Lufthansa egy komoly cég.
2011. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jol ertem, az Emirates még olcsóbb is, mint a Lufi?

Bár nem ezt kérdezted, de ha a kettő között kellene választanom, nem is kérdés: Emirates.


Ég és föld különbség (Emirates javára)


Lufthansa "csak" korrekt szolgáltatást nyújt, viszont Emirates tényleg csúcs.


Az ok, amiért esetleg Lufit választanám: ha mérföldeket gyűjtesz (Europában valoszinűleg többet utazol Lufi-csoport tagjaival)

2011. szept. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, az emirates egy picit drágább, de ha tényleg annyival jobb, akkor inkább fizetek egy picit többet :) Te utaztál már mindkettővel? Mitől jobb az emirates mint a lufthansa?
2011. szept. 1. 09:24
 7/8 anonim ***** válasza:

hmmm...

Lufthansa, ahogy irtam, nyujtja a korrekt, "unalmas" europai szintű szolgáltatást... bár legutóbbi hosszabb utam a Lufi 747-esén volt (dugig tele, nagyon kevés hely, közös képernyő), és legvacakabb utjaim között tartom számon. Hosszútávon az Airbus A340-jükről azért viszonylag jo emlékeim vannak... de tényleg, semmi különös, átlag európai


Emirates: lehet csak nekem volt szerencsém, de nagyon kellemes emlék volt, BKK A380-ason :-)

Tágasabb hely, csúcs szórakoztató rendszer, alig voltak a gépen (mondjuk ez utóbbi nyilván szerencse kérdése :-)), jó kaja


Nyilván, részben személyes élményekből is táplálkozik a vélemény. Ami azért mindenképp számit: lábhely

(Lufi 747-ről mindenképp lebeszéllek.)

2011. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Mint ott dolgozó /bár ez nem titok/ mondom, hogy a Lufthansa átvette az Austrian-t. Szóval mondhatni tök mindegy. :)
2011. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!