Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Doha (Katar) és Delhi (India)...

Doha (Katar) és Delhi (India) járat között milyen országok felett megyünk el?

Figyelt kérdés
Amúgy mellékesen tudja valaki, milyen árakra kell számítani Indiánál? Példákat esetleg megköszönnék :)
2011. aug. 30. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A tegnapelőtt már leírtam. Te el sem olvasod a válaszokat ?
2011. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fogj egy cérnát, a két hely közé feszítsd ki, és meglátod.
2011. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam, viszont én akkor Budapest-Doha és Doha-Delhire voltam kíváncsi, te meg csak az elsőre válaszoltál, -arra is úgy- mert tudtommal Doha és Delhi közt nincs Bukarest meg Anakara... Sajnos a te hibád: a magyar nyelv megnemértése. A másik válaszolónak meg üzenem, a légi vonalak nem egyenesek. Továbbra is várom a normális választ!
2011. szept. 13. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ami esélyes, az az Emirátusok, Irán, Pakisztán, de ha a gép mégse arra menne, akkor Emirátusok, Omán, Indiai-óceán, India. Sajnos nem jártam még arra; a közeljövőben megyek Indiába, de nagyon valószínű, hogy Finn Air-rel. Ott pedig inkább Közép-Ázsia van útközben.
2012. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hazug!
ápr. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!