Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánban, Dél-Koreában, vagy...

Japánban, Dél-Koreában, vagy Hong Kong-ban (Thaiföld, és Taiwan is szóba jöhet! ) érdemesebb letelepedni?

Figyelt kérdés
Melyik országban, és azon belül városban érdemesebb utazni, ahol egy magyarnak a lejobb élnie, könnyebb munkát- és ehez engedélyt találnia, könnyebb letelepednie végleg, nem nézik le az emberek és kedvesek, melyik ország olcsóbb, satöbbi, szóval hol lenne a lejobb az élete, hova könnyebb kijutna, egy átlag nem gazdag magyarnak? Köszönöm!
2011. szept. 10. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Ezek az országok mind rosszabbak, mint Magyarország.
2011. szept. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

kerlekszepen Japan , Del-Korea ,Hong-kong ,Taiwan piszok draga hely ha te atlag magyar vagy akkor szepen ellehet felejteni

Thaifold olcso de ahhoz is kell jo par millio hogy letelepedj

munka.. ha angol tanar vagy uzletember ha egyiksem nem latnak szivesen

hany eves vagy ? ha tizen eves akkor majd kinovod

2011. szept. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
26 vagyok.
2011. szept. 12. 20:52
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

hat nem gondoltam volna , de mindegy

ha lany vagy talan konnyebb ha ferjhez mesz

de ha ferfi es hazasodni akarsz pl Thaifoldon akkor fizetned kell a csaladnak miliokat+ lagzi = nem atlagmagyar penztarcajahoz valo

magyaran 100%ban jol dontesz ha Mo-on maradsz

tudom mert itt elek

2011. szept. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
36%

Az összes országba iszonyú nehéz behutni. Lehet csábítóak, de sem HK, sem TW és Thaiföld nem jöhetne szóba nálam...#1 mert kommunista országok #2, mert ijesztő mik történnek és, hogy ellenőrzik az embert és mit művelnek vele!

Dél-Korea egy fokkal jobb, legérdemesebb Japán, de hacsak nem vagy angol anyanyelvű és érhető szinten japánból akkor felesleges..ez vonatkozik az összes többi országra is, márpedig ha ennyire különböző nyelvűeket adták meg, akkor gondolom eggyik sem megy profin, max az angol, de hülyefejjel nem lehet belevágni akkor sem!


Egyet tudok ajánlani


japanban-blog.madu-kapu.com/


Olvasd el őt

2011. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

22:07


Köszönöm szépen! Igen, külömbző nyelvűek teljesen (kivéva HK, és TW), és igazából egyiket se tudom, csak néhány szót/mondatot ebből-abból. Annak függvényéban tanulnám meg az adott ország nyelvét, ha már tudom biztosra hogy: Na ide megyek! Ezért próbálok informálódni előtte. Vonz az összes ország, mindengyiknek van előnye-hátránya is, csak más-más. Olvasgatom majd a linket amit adtál.


És először mennyi pénzzel érdemes kimenni, úgy, hogy már van állásod is kint ha kimész, vagy állás nélkül, csak kint keresel (ez tudom függ attól is, hogy milyen gyorsan talál az ember állást)? A felsorolt orszokra vonatkozna ez a kérdés. Köszi aki válaszol.


Egyébként engem Japán, és Dél-Korea vonz a legjobban, csak nagyon drágák, főleg úgy, hogy magyar keresettel megy ki az ember. Ezért tervezek kimenni külföldre dolgozni előtte, keresni pénzt (Anglia, vagy Ausztria).

2011. szept. 23. 15:29
 7/11 anonim válasza:
100%

22.07vagyok


Őszinte szívvel mondom, hogy nagyon de nagyon nagy csoda kell ahhoz, hogy ezekben az országokban egyedülálló, a nyelvet nem teljesen beszélő nőként állást találj és megélj!

Persze csodák léteznek, ezt nem kétlen, de tény, hogy te csak álmodozol..nekem is voltak ilyen álmaim, de eléggé bent vagyok a japán körökben, hogy tudjam, ez nem fog menni..

2011. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. És fogom tudni a nyelvet kommunikáció szinten.
2011. szept. 24. 10:37
 9/11 anonim válasza:
100%
az első válasz írója tájékozatlan. Ez csak nekem tünt fel?
2011. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legjobb tanacsom ,hogy nezd at ezeknek az orszagonak a magyar konzulatus oldalat,foleg azert mert pl.japanban es thifoldon igen komoly elvarasok vannak es nem engednek be mindenkit csak ugy egyszeruen.pl.az egyik kollegam thaifoldon vett egy kis hazat es meg o sem tatozkodhat 6 honapnal tovabb ott.vizum meg miegyebek kellenek. a masik kollegam pedig csak ugy jutott ki japanba,hogy eleve egy ceg varta ,munkaval stb.(programozo mindketto,mar ha erdekel).foleg manapssag eleg nehez mas orszagokba elni foleg hivatalosan(nem turistakent lenni stb.)
2011. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!