Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen Thaiföldön dolgozni?...

Milyen Thaiföldön dolgozni? Nem veszélyes ott élni?

Figyelt kérdés
Adódott egy lehetőség, hogy kimenjek jövőre dolgozni (szakács vagyok). Bár Európát már bejártam, de Ázsiában még nem voltam. Ha már ott lennék szeretném bejárni az országot esetleg a szomszédos országokba átmenni, de nagyon gondolkozom, hogy mennyire biztonságos egy ilyenbe egyedül belevágni. Valaki dolgozott már ott?
2011. szept. 21. 00:46
 1/8 anonim válasza:
20%
Érdekel egy kis reklám?Igen?Nos akkor Reklám:
2011. szept. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom neked Bangkok Charlie blogját:


[link]


Itt rengeteg információt és érdekességet találsz a thaiföldi mindennapokról. Illetve levelet is írhatsz neki szerintem, biztos válaszol. :)

2011. szept. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Szia


en thaifolden elek de ott dolgozni mint szakacs?! minek? mikor az 90%ban utcai arusok vannak es nincsenek elragadtatva az europai kajaert

ha dolgozni akarsz legyel angol tanar arra mindig van kereslet

Thaifoldet nem mondanam olyan biztonsagosnak ( koszos is) mint Mo-ot de ezek ellenere nem rossz

2011. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szállodákban van kereslet az európai szakácsokra, mivel a helyiek nem tudnak normálisan elkészíteni még egy egyszerű európai kaját sem. Nyilván nem a helyieknek főznék, mivel abban ők a jobbak.

Te melyik részén élsz?

2011. szept. 23. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:
bangok kulvarosaban , messze a turistaktol
2011. szept. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jav. bangkok*
2011. szept. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gerry800 válasza:

Én 2 éve Thaiföldön élek, egy nyelviskolában dolgozom ami 1 éves vizumot tud biztositani(10 évig hosszabbitható). Én Bangkokban élek, szerintem nagyon jó a közbiztonság. Ha valaki hasonló szinvonalon él mint a thaiok akkor nagyon olcsón lehet itt élni.

Akit érdekel a thaiföldi tanulás, munka, élet, az látogassa meg a honlapomat és vegye fel velem a kapcsolatot. [link]

2012. jan. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gerry800 válasza:

Van egy nagyon jó lehetőség ha valaki dolgozni szeretne Ázsiában. Egy 4 hetes TEFL tanfolyam elvégzése után garantáltan kap tanári munkát az illető, ráadásul elég sok ázsiai ország közül választhat amikor az elhelyezésről van szól. Egyetlen követelmény van, az hogy jól beszéljen az illető angolul. A tanfolyam Hua Hin-en, Thaiföldön van megtartva és kiemelten foglalkoznak a magyarokkal.

Magyar weboldaluk: [link]

Email címük: info@tefl.hu

2014. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!