Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ki volt már Tokióban? Vélemény...

Ki volt már Tokióban? Vélemény? Milyenek az árak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Szép város, 3-szor jártam ott, de nem egy olcsó hely az biztos. Én imádom az ázsiai országokat, különösen Japánt és Thaiföld-et.


Az árak:


1,5 l ásványvíz: 160 jen = 480 Ft

Kávé(nagy adag): 290 jen = 870 Ft

Metrójegy: 1 vagy 2 megállóra: 130 jen = 390 Ft több megállóra(max 10.) 230 jen = 690 Ft

A jó szállások 50 USD/éjszak áron kezdődnek.

2011. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Minden ország fővárosa drága , mivel turisztikai központ.Igaz ez Tokióra is.Én 1x jártam ott , mikor bementem a városba olyan mintha nem is ezen a bolygón lennék.Na meg a japán WC elég érdekes találmány....
2011. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Azért ott is vannak alacsonyabb árak, nem igaz, hogy mindenhol minden olyan drága, ahogy az egyik válaszoló felsorolta. Meg kell találni a jó helyeket. Itthon is vannak olyan éttermek, boltok, ahol csillagászati árak vannak, de vannak olcsó boltok is.
2011. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó!


Ezek, az olcsó árak voltak!!


(Gondolom, hogy jó sokszor voltál már Tokióban!)

2011. nov. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2011. nov. 18. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Voltam Tokióban, de nem mint túrista, szóval elfogult vagyok az árakkal szemben.

Szerintem nem drága hely. Kb 100 yen egy üveg innivaló a vidéken, szóval csak 60 yen a plusz a nagyvárosban. Ezt szerintem még Magyarország se mondhatja el magáról...

De persze, most magyar zsebnek kell a hasonlítás nem japánnak...


Amit tudnál csinálni, az az, hogy nem Tokyoban élsz. Yokohama vonattal 30 perc, és jelentősen olcsóbb. Attól függ miért mész Tokyoba.

Ezen felül lehet venni turista vonat bérletet. (Csak külföldön. Japánon belül nem lehet már megvenni, ezért nézz utána). 60,000 forint környéként van az egy hetes azt hiszem, de nem vagyok biztos. Ez soknak tűnik, de ha csak kétszer szállsz fel egy shinkansenre, akkor visszakaptad az árát.

2011. nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!