Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kínában lehet vezeteni Magyar...

Kínában lehet vezeteni Magyar jogosítvánnyal?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek ki egy évre. Pekingben és hong kongban fogok tartózkodni. Kell ott valamilyen különbözeti vizsgát tennem vagy megteszi a sima magyar jogsim? Előre is köszönöm a válaszokat

2012. jún. 5. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
A magyart miért írod nagybetűvel, a Hongkongot meg kicsivel és külön?
2012. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mara Acoma ***** válasza:
100%
Le kell tenned a helyi vezetői vizsgát, akkor kapsz egy kínai jogsit Leadod a sajátodat és ha távozol, kínai jogsi lead, saját visszakap.
2012. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mara Acoma ***** válasza:
73%
Gondolom mert a magyaroknak nagy van, nekik meg kicsi:)))
2012. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha, így már értem :)
2012. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kiflitolvaj ***** válasza:
100%
Én nem tudtam elintézni, hogy kint vezethessek, de így utólag nem is bánom, elég idegtépő, ellenben a tömegközlekedés gyors, sokkal kényelmesebb, mint itthon és k***a olcsó.
2012. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt tapasztaltam (mint kiflitolvaj) igaz én csak Hongkongban voltam. Egyszer mentünk taxival, mert biztosra akartunk menni, hogy nem tévedünk el, hát baromi lassú volt mindenhol dugók voltak. Visszafelé metróval jöttünk jóval gyorsabb volt.

Az útikönyvünk egyébként azt írta, hogy Pekingben nagyon veszélyes a közlekedés, mert nincsenek szabályok megy mindenki ahogy tud.. Magyar vagy nemzetközi jogsi nem elég. Ha mindenképp vezetni szeretnél, szerintem írj a nagykövetségnek, ők biztos tudnak hasznos tippeket adni, illetve elmondják, hogyan lehetséges.

2012. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!