Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogy tudnék egy levelet...

Hogy tudnék egy levelet küldeni Indiába lehetöleg a legolcsóbban?

Figyelt kérdés
Valaki leírná, hogy mit hogyan kell? Egy levélről lenne szó és egy pár grammos ajándékról.

2012. szept. 4. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyar Posta!
2012. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót, ha van benne valami cucc, akkor célszerű ajánlott levélként feladni. Na meg erős boríték (Vagyis külön belül becsomagolni a cuccot.) kell, mert sokat dobálják majd. Na meg nézz utána a szabályoknak (indiai bevitel), ne kelljen vámolni a cuccot. Bár csak nem küldesz nagy értéket levélben.
2012. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én már többször küldtem levelet Indiába, hát vegyes tapasztalatokkal. Mindenképpen ajánlva add fel, még akkor is ha 750 ft-tal többe kerül, (2013-ban lehet már több, én decemberben még annyiért küldtem) mert amúgy hajlamosak vagy a vámosok lenyúlni, ha megtetszik nekik (elvégre ha nem ajánlott, nem tudod megreklamálni, ha nem ér oda) vagy valahogy elhagyni, stb... én egyszer simán elsőbbségivel adtam fel, aztán nem ért oda, és mehettem reklamálni, a blokkal elküldtek a f*ancba. Ha az ajándék csak pár gramm, akkor megúszod 1300 ft-ból (most 50g-ra néztem) mindennel együtt.

[link]

2013-ban drágult, számolj rá egy keveset, ha aktuális még!

2013. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!