Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyiből lehet kihozni egy...

Mennyiből lehet kihozni egy Istanbuli hétvégét repülővel?

Figyelt kérdés
kicsit drágának tűnik nekem, amiket eddig láttam, miért lenne többszöröse, mint egy londoni, párizsi, barcelonai hétvége? szóval ki lehet hozni 100 alából a 3-4 napot mindennel együtt, ha igen, hogy?:)
2013. jan. 4. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
olcsobb lenne joval, ha inkabb szabit vennel ki es hetkoznap mennel. Kedden a legolcsobb repulni altalaban.
2013. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várj még 1-2 hónapot, a Wizzair megkapta a Malév korábbi repülési jogát Isztambulba és hamarosan nem csak a Turkish-sel lehet min. 50e-ért repülni, hanem velük is majd. Konkrét indulás még nincs, gondolom a koranyarat lövik be kezdésnek.
2013. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

15-20 millió ember. Tele van zombival és turistával. Már nem azért mert oylan jó hely, hanem csak mert egy tranzit város. Mindenki oda megy először v. átmegy rajta. 3 hetet voltam ott és szar hely.


A közlekedés borzalmas és az össze taxis egyfolytába dudálgat neked, mint valami darab húsnak.


Hacsak nem rokonhoz v. valami jó baráthoz, esetleg valami jó p*nc*hoz mész, akkor erősen ajánlom hogy felejtsd el ezt a túrát. Nem éri meg.

2013. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

azért 2-3 napot csak el lehet ott lóbecolni plusz az utazás, nincs ismerős, csak séta a városba meg ilyesmi lenne

meg legkésőbb októberbe, de lehet csak jövőre

2013. jan. 7. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!