Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Iszonyatos fontos kérdést...

Iszonyatos fontos kérdést fogok most feltenni! Többi lent?

Figyelt kérdés

Lejárt az útlevelem. viszont visszamennék oda ahol lakom...

nincs időm várni,h csináljanak útlevelet,főleg h a jegy is meg van már...

azt még tudni kell,hogy kettős állampolgár vagyok, és nem Eu-s ország az ahol élek...

azt tudom,hogy EU-s ország elfogad személyit, de ez esetben elfogad NEM eu-s ország személyit , útlevél helyett?? a kettősállampolgárságom miatt.


heeelllppppö



2013. jan. 23. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

nem fogadják el, hiszen eu-ból eu-ba érvényes a személyi, illetve ha az országgal egyezmény van

nem írtál konkrét országot, tehát ennek Te tudsz utánajárni majd

bemész a központi okmányirodásba (visegrádi u.) és 24 óra alatt a kezedben van az új útlevél, de vigyél magaddal egy rakás pénzt is...

2013. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
látom már ,hogy Ázsia a témakör, egyértelműen nem fogod tudni magad személyivel igazolni
2013. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem véletlen nem írtam ki,hogy melyik ország,de akkor kiírom: Izrael.


akkor se elég a személyi,ha állampolgár vagyok Izraelben?


tudom,hogy ki tudnak állítani gyorsabban útlevelet, de az 39 000 Ft vagy valami ilyesmi.....

2013. jan. 23. 15:55
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

nem, akkor sem elég

külföldön az útleveleddel tudod igazolni magad, kivéve ha eu vagy más nemzetközi egyezmény ezt másképp szabályozza

Izraelbe útlevéllel fogsz tudni visszajutni

2013. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Személyivel nem utazhatsz Izraelbe. Nem is érdemes próbálkozni az izraeli gépekre nagyon komoly biztonsági ellenőrzések után lehet csak felkerülni.(részletesebben: [link] szóval szinte biztos, hogy sima személyivel nem fognak felengedni. Viszont menj be vagy az okmányirodába vagy az izraeli nagykövetségre és igényelhetsz útlvelet amivel utazhatsz.
2013. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

többieknek köszi!! és igen tudom ,hogy milyen szigorúak ezzel kapcsolatban, hisz ott élek, nem ez az első utam:)

csak ilyen problémám még nem adódott.

2013. jan. 23. 16:12
 7/8 A kérdező kommentje:
óóó??? kitörölte a rendszer a kedves hozzászólókat??
2013. jan. 23. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tűnt már el hozzászólásom, de nem innen... itt titokzatos dolgok történnek néha, ez tény... :(
2013. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!