Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indiában járva érezni lehet,...

Indiában járva érezni lehet, hogy óriási (335,7 fő/km2) a népsűrűség?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon is. olyan érzése van az embernek, mintha valaki állandóan a nyakába lihegne. Nagyvárosban élek külföldön, de még ott is hagynak az embernek egy kis szabad teret, Indiában viszont nem. Zsúfolt, koszos, büdös az egész. És sokan még az utcán is képesek enni.
2013. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet erezni.


Nezd meg ezeket a kepeket. Ezek az emberek nem a fotozas miatt mentek ki mind az utcara, hanem ez van, minden nap!


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hollandiában még magasabb, ott 395 fő/km2. Ott is érezni lehet? Vagy ez csak indiai "sajátosság"?
2013. márc. 23. 09:51
 4/6 Yehudina ***** válasza:
76%
Kedves Kérdező! Jómagam kb. 35 klf. országban jártam, de Indiát kihagytam, és SOHA nem fogok oda elmenni. Viszont ezek közül az országok közül 1. helyen áll Kína, ahova már holnap visszamennék, ha lehetne. Olyan szépet, csodát, különlegességet sehol sem láttam eddig, mint ott. Arról nem is beszélve, hogy milyen olcsó. Olyan, mint kis hazánk volt .....mondjuk a 70-es években. Szóval Indiáról eddig még senkitől se hallottam jót, rosszat viszont igen. Koszos, büdös, fertőzés veszélyes, sok a döglött/elhullott állat mindenfelé, az emberek is ápolatlanok, az ételtől hasmenést, gyomorrontást, és mindenféle betegséget lehet kapni. Szóval nem javaslom. Üdv.: Yehudina
2013. márc. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet érezni! Rengetegen vannak és akárhová nézel, mindig van ott valaki....de tényleg. A városokban hömpölyög a tömeg, az utakon rengeteg autós (és tehén), a földeken vizet hordó nők, majmokkal játszó gyerekek, vagy épp (látszólag?) semmittevő emberek.
2013. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha eljutnék Indiába... nincs az a bűz ami visszatartana attól h jó alaposan megnézzem.. :)
2015. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!